Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ruchowy
#31
Pojechał z nimi  Big Grin
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#32
(08.06.2019, 14:01)rustsaltz napisał(a): Jako (przyszły) maszynista doskonale znasz regulaminy techniczne, gdzie jest wskazana blokada na szlaku i rozkład jazdy Cię nie zmyli, nawet gdy będzie w nim błąd (nie znam innej metody, by wykazać dyżurnemu, że w rozkładzie jest błąd). W kwestii kanałów radiowych nie ma błędów, proszę dokładnie przeczytać co mówi opis tego skrótu. To, że maszyniści się źle przełączają, bo utarło się, ze posterunki mają zwykle jedno radio załączone to jest insza inszość, uwierz mi, że jak się zaweźmiesz to każdy posterunek dowołasz się na tym kanale, na którym pracuje przyległy szlak. Oczywiście z regulaminu technicznego posterunku wiemy jaki kanał na którym szlaku pracuje i źle postawione wskaźniki nas nie zmylą.

Niestety, przepisy trzeba czytać całościowo, łącznie z odnośnikami i odwołaniami, w dodatku warto przejrzeć trochę regulaminów technicznych, żeby wiedzieć co się z czym je. No i są jeszcze pewne zwyczaje i niepisane zasady, dla płynności i bezpieczeństwa niejednokrotnie tak samo ważne jak przepisy, zwłaszcza przy manewrach. Na to maszynista poznaje szlaki i na to tyle czasu trwa szkolenie, żeby poznać zwyczaje w danej okolicy.

No i warto sobie uświadomić, że nie ma takiego, co wszystko o kolei wie. Samemu też trzeba wiedzieć, czego się nie wie. Kto pyta nie błądzi, a lepiej sto razy zapytać niż raz zrobić źle. To nie jest targ w Żarkach, żeby jeden na drugiego mordę darł.

Nie wiem do kogo kierowałeś tą odpowiedź bo chyba nie do mnie ale w R.J są błędy w kanałach np. D.G. Zabkowice są na 2 a na R.J są na 3 ,KMB(Muchowiec) jest na 5 kiedyś pisało że jest na 3 teraz obecnie nie ma podanego kanału i tak dalej ,błędy w podanej blokadzie są np Trzebina - Chrzanów Jest PP a na R.J jest brak blokady samo w24. RTs to RTs a znajomość szlaku to znajomość szlaku i tyle w skrócie bo nie chcę mi się już tu dyskutować .
Odpowiedz

#33
(….) nie chcę mi się już tu dyskutować.
Nareszcie!. Idź młody człowieku jeszcze raz do szkoły i naucz się jeszcze raz pisać po polsku, polskimi literami, z polską składnią, stylistyką, gramatyką i interpunkcją, bo na razie prezentujesz bełkot wtórnego analfabety.
Odpowiedz

#34
W której firmie Kolega damkon93 pracuje?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#35
(09.06.2019, 21:06)Paweł Piotr napisał(a): (….) nie chcę mi się już tu dyskutować.
Nareszcie!. Idź młody człowieku jeszcze raz do szkoły i naucz się jeszcze raz pisać po polsku, polskimi literami, z polską składnią, stylistyką, gramatyką i interpunkcją, bo na razie prezentujesz bełkot wtórnego analfabety.


Wystarczy przeczytać cały wątek od początku a każdy dojdzie do wniosku że to ty jesteś analfabetą bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem i próbujesz grać eksperta a niestety jesteś zwykłym gościem który coś kiedyś słyszał ale z biegiem lat g**wno wiesz.
Odpowiedz

#36
Cytat z Demotywatorów: Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej...
To mój ostatni wpis w tym wątku, panie "maszynisto"...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z pewnym zadaniem... macc 5 4 762 06.02.2012, 07:38
Ostatni post: macc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.