Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Góry, jeziora czy morze? Gdzie spędzacie wakacje?
#16
W tym roku z jakimiś wakacjami to będzie ciężko ... W tamtym roku już planowaliśmy Włochy albo Grecję, ale to nierealne raczej przy obecnej sytuacji ... Może po prostu gdzieś w polskie góry pojedziemy ... A Wy jak się zapatrujecie na tegoroczne wakacje?
Odpowiedz

#17
Może na Kaszuby... nad jezioro...
Odpowiedz

#18
(08.05.2020, 09:02)Miondek napisał(a): W tym roku z jakimiś wakacjami to będzie ciężko ... W tamtym roku już planowaliśmy Włochy albo Grecję, ale to nierealne raczej przy obecnej sytuacji ... Może po prostu gdzieś w polskie góry pojedziemy ... A Wy jak się zapatrujecie na tegoroczne wakacje?

Wybieram się do Włoch i na Bałkany jak co roku właściwie. Wink
Odpowiedz

#19
Podróżowanie koleją to moja pasja i uwielbiam tę formę podróżowania z wielu powodów. Między innymi dlatego,że czuję wtedy nostaligie i wolność. A co do hoteli, warto spojrzeć w różne przeglądarki, często idzie wyhaczyć taniej hotel, niż bezpośrednio na miejscu. https://trigodi.com/pl/category/hotele/ ja dzięki temu zaoszczędziłem 50 zł na wynajmu hotelu w gdyni od każdego dnia.
Odpowiedz

#20
Osobiście wolę góry. Gdybym miał możliwości finansowe to przeszedłbym Główny Szlak Beskidzki i Sudecki.
Odpowiedz

#21
(31.05.2023, 22:02)pasqudek napisał(a): Osobiście wolę góry. Gdybym miał możliwości finansowe to przeszedłbym Główny Szlak Beskidzki i Sudecki.

Gorąco polecam Karkonosze. Ja od kilku lat spędzam tam urlop i zawsze jestem zadowolony z pobytu. Karkonosze nie dość że są malownicze, to nie wymagają dużej kondycji fizycznej. Poza tym karkonoskie kurorty, tak po polskiej, jak i czeskiej stronie są bardzo atrakcyjne. Z kolejowych atrakcji polecam czeską Zubačke, czyli malowniczą linię kolejową Tanvald - Kořenov - Harrachov. W Kořenovie w sezonie letnim odbywają się liczne imprezy kolejowe połączone z przejazdami zabytkowym taborem. Pierwsza z nic już w najbliższą sobotę 3 czerwca Smile
https://www.facebook.com/photo?fbid=7095...8269265901
Odpowiedz

#22
Tylko mazury
Odpowiedz

#23
A ja już po urlopie Smile Nigdy nie biorę urlopu w sezonie letnim - zwłaszcza, że urlop nad morzem to w sezonie, cenowo to jakaś patologia...
W tym roku urlop spędziłem w Warszawie i każdy chyba kolejny tam będzie Smile Po prostu mnie tam ciągne...
Odpowiedz

#24
Mój plan na urlop: Jelenia Góra - Praha - Wien - La Spezia - Roma - Padova - Venezia - Wien - Jelenia Góra. W La Spezii są i góry i morze a dokładniej to kroki kierujemy do Cinque Terre
ScottyRail
Odpowiedz

#25
Pobyłem se z moją starą z 3 tygodnie na naszej działce koło Słupcy i w międzyczasie byliśmy 5 dni u naszej rodziny na Lubelszczyznie. Już niczego nie planujemy poniewaz w Szwajcarii rok szkolny jest juz tuz za rogiem.
Odpowiedz

#26
Ja mieszkam w górach, a dokładniej w Karkonoszach, więc co roku z rodziną jeździmy nad Morze Bałtyckie. Jeśli chodzi o to, gdzie jeździmy z rodziną, to powiem, że wybieramy takie miejscowości, w których jeszcze nigdy nie byliśmy. Na razie mamy zaliczone Świnoujście, Międzyzdroje, Pobierowo, Władysławowo, Dąbki oraz Sopot.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.