Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jazda po ukladzie dalekobieżnym
#1
Witam
Jezeli pociąg ma w rozkladzie jazdę po ukladzie podmiejskich np od warszawy wschodniej do Warszawy Rembertów, a dyżurny ruchu na wwo poinformuje maszyniste że od wwo do rembertowa pojedzie po układzie dalekobieżnym, to czy maszynista ma obowiązek żądać rozkazu pisemnego?
Odpowiedz

#2
Cześć, nie wiem jak to jest między wschodnią daleką, a rembertowem, ale wiem, że raz jechałem z Zachodniej do Wschodniej, po torach dalekobieżnych, to Zachodnia dostarczyła nam rozkaz pisemny S na pominięcie przystanków. Wydaję mi się, że między wschodnia a Rembertowem wystarczył by tylko rozkaz pisemny O dz. inne. Ale mogę się mylić.
Odpowiedz

#3
Jeżeli pociąg jedzie po innej linii niż przewidziano rozkładem jazdy należy się rozkaz S (trzymając się dokładnie zapisów Ir-1, interpretacje bywają różne).
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
A czy linia podmiejska i linia dalekobierzna, miedzy WW a rembertowem to dwie różne linie? Sam nie wiem dokladnie, ale wydaję mi się, że jest to ta sama linia nr.448
Odpowiedz

#5
Właśnie nie, układ dalekobieżny na tym odcinku to linia nr 2 Warszawa - Terespol.
Bajka o czasie.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ST40 jazda pociągiem towarowym mirmur2 0 2 965 24.04.2019, 18:36
Ostatni post: mirmur2

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.