Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masz skasowane bilety? Nie wyrzucaj ich!
#1
Cześć, 

Od 18 lat kolekcjonuję bilety komunikacji miejskiej z całej Polski. Mam już ponad 4000 biletów z 144 miast Polski.

Wiem, że na co dzień, jadąc do pracy czy szkoły nie zwracacie uwagi na bilety i po przyjeździe na przystanek wyrzucacie je do kosza. Ja kiedyś też tak robiłam, ale było to bardzo dawno. Jeździłam komunikacją miejską w wielu miastach i zauważyłam jak różne i ciekawe mogą być wzory biletów. Wtedy postanowiłam zebrać je wszystkie! 

I tu mam do Was prośbę, bo bez takich ludzi jak Wy, zebranie tak imponującej kolekcji nie byłoby możliwe. Jeśli masz w portfelu używane bilety ulgowe, normalne, miesięczne, dobowe itp. to chętnie się nimi zaopiekuję. Liczy się dla mnie każdy bilet, ponieważ każdy skrywa w sobie historię podróży.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś wzbogacić moją kolekcję, proszę o wiadomość e-mail, a podam adres do wysyłki:

E-mail: biletykomunikacyjne@wp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/Kolekcja-biletó...427103808/
Opłacę przesyłkę 

Dziękuję za każdą wiadomość i każdy bilet!
Odpowiedz

#2
Zajrzę do moich pudełeczek, swoją drogą aż wstyd, że tak długo nie aktualizowałem tumblra (w stopce).
Jaro

Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Bilety Poszukiwane! Kolekcjoner 0 1 514 03.08.2020, 15:28
Ostatni post: Kolekcjoner

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.