Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kolekcjonujecie?
#1
Cześć, 

bardzo zaciekawił mnie dział kolekcjonera na tym forum, dlatego chciałbym zapytać co dokładnie kolekcjonujecie?

Figurki, bilety, a może jeszcze coś innego?
Odpowiedz

#2
Moim kolejowym "konikiem" są rozkłady jazdy, więc w swojej kolekcji posiadam kilka starych "cegieł". Wink
Odpowiedz

#3
Cześć,

Od 18 lat kolekcjonuję bilety komunikacji miejskiej z całej Polski. Mam już ponad 4000 biletów z 144 miast Polski.

Wiem, że na co dzień, jadąc do pracy czy szkoły nie zwracacie uwagi na bilety i po przyjeździe na przystanek wyrzucacie je do kosza. Ja kiedyś też tak robiłam, ale było to bardzo dawno. Jeździłam komunikacją miejską w wielu miastach i zauważyłam jak różne i ciekawe mogą być wzory biletów. Wtedy postanowiłam zebrać je wszystkie!

I tu mam do Was prośbę, bo bez takich ludzi jak Wy, zebranie tak imponującej kolekcji nie byłoby możliwe. Jeśli masz w portfelu używane bilety ulgowe, normalne, miesięczne, dobowe itp. to chętnie się nimi zaopiekuję. Liczy się dla mnie każdy bilet, ponieważ każdy skrywa w sobie historię podróży.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś wzbogacić moją kolekcję, proszę o wiadomość e-mail, a podam adres do wysyłki:

E-mail: biletykomunikacyjne@wp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/Kolekcja-biletó...427103808/
Opłacę przesyłkę

Dziękuję za każdą wiadomość i każdy bilet!
Odpowiedz

#4
Ja też zbieram bilety ale już wszytkie czy to kolejowe, komunikacja miejska, sportowe imprezy czy koncerty.
Odpowiedz

#5
Bilety kolejowe, tablice, wszelkie gadżety typu kubki, smycze, itp. Smile
Odpowiedz

#6
Syreny, przełączniki guziki itp
Odpowiedz

#7
Moja kolekcja jest dosyć rozległa, gdyż zbieram nie tylko bilety (historyczne jak i współczesne ) ale również czapki kolejowe, mundury, różnorakie gadżety typu smyczki,długopisy,instrukcje kolejowe,elementy "wyposażenia" takie jak np zasłony itp.

Ale głównie skupiam się na czapkach , mam ich ok 10 sztuk, może nie za wiele, ale obecnie trudno zdobyć ciekawą czapkę w dobrej cenie Wink
Biletów mam od groma Wink w tym ostatnio otrzymałem w prezencie, w raz z kilkoma innymi biletami, kartonikowy bilet z Gubałówki Wink
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.