Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CIM, SMGS i CIM/SMGS - ile części?
#1
mam zagwozkę gdyz niedawno dowiedziałam się że CIM wystawiany jest w 4 częściach a nie 5 jak było do tej pory... zawsze był oryginał, ceduła, wtórnik, potwierdzenie odbioru i potwierdzenie nadania... a teraz podobno jest oryginał ceduła, grzbiet i wtórnik... prawda to?
jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to będę wdzięczna za odpowiedź
'co więcej ile części mają pozostałe listy przewozowe SMGS i CIM/SMGS
Odpowiedz

#2
Gdzieś jak się przygotowywałem (xD) do zdania ćwiczeń ze spedycji to wyczytałem, że pięć, ale to było dość dawno, znaczy z rok temu. Pytanie jakie jest źródło tych danych.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
(17.03.2018, 21:57)rustsaltz napisał(a): Gdzieś jak się przygotowywałem (xD) do zdania ćwiczeń ze spedycji to wyczytałem, że pięć, ale to było dość dawno, znaczy z rok temu. Pytanie jakie jest źródło tych danych.
źródłem jest rozmowa z praktykiem kolejowym - osobą która pracuje na CIM/SMGS
ale właśnie śmiem powątpiewać, że chyba jej się cos pokiełbasiło... np. właśnie z CIM/SMGS a mi chodzi o sam CIM. Ale zanim zarzucę jej niekompetencje wolę się upewnić

Zdania zaczynamy z wielkiej litery i proszę też pamiętać o znakach interpunkcyjnych - //Adams
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie są różnice między CIM a SMGS? I jak wyglądają rozliczenia tranzytowe na granicy? Martyna 1 5 650 26.04.2016, 09:30
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.