Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maszyniści stażyści PKP Cargo
(23.01.2021, 08:54)kandydat napisał(a): To co mu się tak nagle pogorszyło ?

Nie tak znowu nagle.
Badania na początku świadectwa, a następne po 2 latach, więc jest dużo czasu, żeby popsuć zdrowie, niekoniecznie samemu sobie.
Odpowiedz

Tak czy owak samo skierowanie na badania będzie graniczyc z cudem,nieliczni w tym roku tego doświadczą z kandydatów, pewnie dużo będzie zależeć od tego,której spółce bardziej właśnie będzie zależeć bo od 1go lutego dopiero Medycyna wznawia badania ale w reżimie sanitarnym. Przepustowość będzie gruntownie zmniejszona a co za tym idzie nie są w stanie przebadać wszystkich kolejarzy z roku 2020 a co dopiero mówić o tych którym badania wyjdą w 2021....
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Rozmawiałem z orzecznikiem w KMP w Krakowie i mówił, że oni cały czas robili badania i żadnej przerwy nie mieli ze względu na pandemię mimo, że Wszędzie była informacja, że KMP wstrzymało badania..

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Nie może być to prawdą ,gdyż 90% pracowników ode mnie ma przeprowadzane badania w Katowicach oraz właśnie Krakowie i nikt komu kończyły się one w 2020r. nie został tam skierowany i ma z automatu przedłużoną ważność badań z powodu właśnie przerwy w pracy KMP.
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

(01.02.2021, 10:48)nail-14 napisał(a): Rozmawiałem z orzecznikiem w KMP w Krakowie i mówił, że oni cały czas robili badania i żadnej przerwy nie mieli ze względu na pandemię mimo, że Wszędzie była informacja, że KMP wstrzymało badania..

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

To bardzo ciekawe, bo tak się składa że mam "przyjemność" robienia badań w Krakowie, a wyszły mi w ubiegłym roku i wiem że od kwietnia nie robią badań ....
Odpowiedz

(01.02.2021, 11:06)PeKaP napisał(a): Nie może być to prawdą ,gdyż 90% pracowników ode mnie ma przeprowadzane badania w Katowicach oraz właśnie Krakowie i nikt komu kończyły się one w 2020r. nie został tam skierowany i ma z automatu przedłużoną ważność badań z powodu właśnie przerwy w pracy KMP.

Nic dodać nic ująć. Dokładnie tak jest.
Odpowiedz

(01.02.2021, 09:33)Pyth00n napisał(a): Badania na początku świadectwa, a następne po 2 latach, więc jest dużo czasu, żeby popsuć zdrowie, niekoniecznie samemu sobie.

Otóż to. Jak kolega wyżej zauważył 2 lata to kawał czasu. Przez ten okres wiele może się zdarzyć, np. siądzie wzrok albo nie daj Boże problemy z cukrem albo ciśnieniem i po zawodach.
Odpowiedz

Witam, planowałem aplikacje do Cargo ale dowiedziałem się że bez wykształcenia technicznego i to najlepiej w kierunku mechanicznym lub elektrycznym nie mam co marzyć. Czy ktoś też się spotkał z czymś takim?? Czy mając wykształcenie średnie bez technicznego jestem skreślony??
Odpowiedz

(03.05.2021, 12:55)atus.m napisał(a): Witam, planowałem aplikacje do Cargo ale dowiedziałem się że bez wykształcenia technicznego i to najlepiej w kierunku mechanicznym lub elektrycznym nie mam co marzyć. Czy ktoś też się spotkał z czymś takim?? Czy mając wykształcenie średnie bez technicznego jestem skreślony??

Napiszę krótko, bzdura  Undecided
Odpowiedz

Ale za cisnienie uwalaja to grubooo.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maszyniści prośba o pomoc tawot 0 812 13.11.2022, 16:13
Ostatni post: tawot
  Maszyniści łamią przepisy rustsaltz 8 4 784 27.02.2015, 19:37
Ostatni post: rustsaltz
  Poszukiwani maszyniści OTTO Polska 0 3 715 13.08.2013, 12:28
Ostatni post: OTTO Polska

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.