Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IC za granice
#16
Chce kupic bilety na polaczenie kolei OBB na trasie Wieden- Florencja z kuszetka
1 bilet - normalny 2 bilet - mam bilet FIP. Probowalem kupic przez strone OBB,ale na bilet Interrail/FIP Fahrschein wyskakuje ze miejscowka to koszt 14 euro (oczywiscie bez kuszetki). Czy to normalna cena? Bo mi sie wydaje, ze to cena uwzgledniajaca karte znizek, ktorej nie mam. Mam tylko darmowe bilety FIP i chce nabyc miejscowke. Mogby ktos mi pomoc? W Polrailu byla strasznie niekumata dziewczyna, a w BOK Intercity tez jest wyskoczyla cena 14 euro. Pani tam nie za bardzo rozumiala o co chodzi w roznicy miedzy karta znizek, a doplata do biletu FIP
Odpowiedz

#17
Dzień dobry,

Czy ktoś podróżował wagonem bezpośrednim z Krakowa do Kijowa ? Zgodnie z tym zestawieniem to pierwszy wagon za lokomotywą:
https://www.intercity.pl/dokumenty/zesta...2-2020.pdf.
Czy ktoś wie jak mogę kupić na niego bilet ? Pani w okienku na głównym w Krakowie powiedział, że sprzedają tylko do Lwowa. Ale wiem, że ten wagon stoi we Lwowie 5h i jest podpinany pod skład do Kijowa gdzie na miejsce dociera o 17:21.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.