Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje
#16
Niestety nie, na I klasę takiego biletu wystawić się nie da, "i już".
Odpowiedz

#17
(13.08.2017, 19:21)Adams napisał(a): Wiesz,  znając absurdy polskiej kolei wszystko zdarzyć się może. Banalny przykład, kiedyś był bilet plus PR do ówczesnych podróżnika/weekendowca, który był bardziej elastyczny bo można go było dokupić do każdego rodzaju w/w biletów. PRy go zlikwidowały, tłumacząc niskim zainteresowaniem, co oczywiście było wierutną bzdurą. Teraz oferta wraca z wielką pompą, z tym że w postaci wspólnego weekendowca i w ograniczonym zakresie, gdyż tego biletu na 1 klasę w IC  już się kupić nie da.

A jak się porówna co za czasów biletu plus oferowały PRy, a co oferują teraz, to już w ogóle ręce opadają. Wtedy nie było KMŁ, KAŁ, KoleŚi, a KW dopiero raczkowały.
Odpowiedz

#18
(14.08.2017, 08:33)Afrika_Bambaata napisał(a): Wtedy nie było KMŁ, KAŁ, KoleŚi, a KW dopiero raczkowały.

O KAŁ to ja pierwsze słyszę. I nie będę pisał z czym mi to się kojarzy. Smile
Odpowiedz

#19
Oto chodzi że nie. Wspólny weekendowiec obowiązuje wyłącznie w wersji na klasę 2 i nie ma czegoś takiego jak dopłata.
Odpowiedz

#20
(15.08.2017, 06:03)masovian napisał(a):
(14.08.2017, 08:33)Afrika_Bambaata napisał(a): Wtedy nie było KMŁ, KAŁ, KoleŚi, a KW dopiero raczkowały.

O KAŁ to ja pierwsze słyszę. I nie będę pisał z czym mi to się kojarzy. Smile

KAŁ - Kolej(e) Aglomeracji Łódzkiej :-).
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.