Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To tylko człowiek
#1
http://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/wzor...79816.html

Po przeczytaniu tego artykułu nachodzi mnie tylko jedna refleksja. Nogi na tory i jazda tym pociągiem. Jak nie ma chętnych, mogę być katem Smile

PS. a SOK Leszno jak zawsze w pogotowiu. Jak chodzi o wlepienie mandatu za przechodzenie w nieodpowiednim miejscu, to wyrastają spod ziemi nie wiadomo kiedy. Jak jest taka sytuacja, to zjawia się na końcu, jak debil już unieszkodliwiony Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#2
W końcu dobrali się i do Stacha K.  Mam nadzieję że dowody są niezbite i zostanie on wyeliminowany z życia kolejowego na dobre..a życzyłbym sobie żeby całe okoliczne społeczeństwo też otrzeźwiało i żadnego już głosu na niego nie oddało...Odstawić go od koryta na dobre i zobaczymy jaki z niego będzie chojrak...a Fundacjami się niech nie przykrywa..filmy z jego obłudą krążą po sieci regularnie...niepowodzenia na rozprawach..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#3
Z okazji nadchodzących świąt życzę wszystkim związkowcom, aby wsadzili ich do jednej ciupy ze Stasiem K. Wtedy mogą sobie zakładać związki zawodowe i wszyscy będą zadowoleni Smile.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
O co właściwie chodzi z Panem Stanisławem Kogutem, że taki hejt na niego jest?
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#5
(20.12.2017, 16:20)rustsaltz napisał(a): Z okazji nadchodzących świąt życzę wszystkim związkowcom, aby wsadzili ich do jednej ciupy ze Stasiem K. Wtedy mogą sobie zakładać związki zawodowe i wszyscy będą zadowoleni Smile.
M. in o to, że pod pretekstem Fundacji i podobnych instytucji pod którymi sie podpisuje własną osobą ten gość prowadzi PR mydlac wszystkim oczy. Nie wnosi nic od siebie, ponadto działając w związkach kolejowych nie broni praw pracowników bo liczy się dla niego własny biznes układ i interes.. nie wspomne o ogromnej obłudzie jaki to z niego katolik, wszędzie o tym przypomina, ale prawdziwe jego Ja wychodzi przy wielu uroczystościach, imprezach lub meczach.. jakby na mnie wyzywał i mnie obrażał to od razu miałby sprawę a wygrane przeze mnie pieniądze oddalby na cele charytatywne ale nie do kieszeni jego fundacji..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#6
Mógłbyś mi odpowiedzieć jeszcze na parę pytań Wink
Skąd wiesz że On mydli oczy?
Podaj jakiś przykład gdy nie bronił praw pracowniczych i wtedy gdy bronił.
W jaki sposób ujawnia się jego "Ja" i obłuda jak to określiłeś?
Nie traktuj tego jako jakiegoś przesłuchania, po prostu jestem ciekawy czemu go wszyscy hejtują Smile
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#7
Nie nie mógłbym ci odpowiedzieć, na laboraty nie mam czasu a jak chcesz dociec prawdy i potwierdzić to co wg ciebie wszyscy mówią i hejtują to wykaż trochę inwencji i spędź troche czasu nad artykułami i filmami w necie itp potem je porownaj i sam dojdziesz do wniosków.. czuję już jakie ty masz zdanie na takie rzeczy ale każdego sprawa.. powodzenia
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#8
A ja Ci powiem tyle, że jeśli wydajesz osądy, to musisz mieć ku temu podstawy, a twoje podstawy są na tyle wątpliwe, że widać u Ciebie tezy jakie media często wydają nt. innych osób w tym przypadku nt. Pana Stanisława Koguta. Co się tyczy moich poglądów. Nie mam żadnych, bo nie mam na ten temat informacji, Ty mi przedstawiłaś pogłoski medialne, a ja chcę pewne uzasadnione informacje. Czemu od Ciebie? No, jak wydajesz osąd na ten temat, to musisz najlepiej znać sprawę.
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#9
Na temat Pana Koguta wypowiada się szerzej Witold Gadowski w ostatnim "Komantarzu Tygodnia"
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.