Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hamulce do wymiany?
#16
Niestety, biurokraci z Brukseli zawsze wynajdują sobie sztuczne problemy. A może to po to, by odwrócić uwagę o tych obecnych problemów? Sam już nie wiem.
Jak to szło? "Socjalizm to system, który dzielnie radzi sobie (albo i nie) z problemami które sam sobie tworzy "
Szkoda, że idea Unii została tak zniweczona przez rządzących tym tworem polityków... Może byłoby fajnie.

Co od taboru, to nie chcę się wypowiadać bo mechanikiem nie jestem. Jednak pamiętamy jak się zakończyły testy tych wstawek...
Nowy tabor pasażerski, hamulce tarczowe, przetestowane systemy, OK im ciszej tym lepiej.
Ale na miłość Boską, po co wstawiać te kompozyty do wagonów towarowych? Hałas jest? To niech sobie będzie. Przeszkadza komuś? Można się wyprowadzić, siłą nikt mieszkań nie przydziela. No chyba, że to z troski o wiewiórki w lesie, czy lisy na polu Smile


PS: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o wiadomo, co. Ja się tylko pytam, która firma zapłaciła komu trzeba, żeby przeforsować takie zmiany prawne.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.