Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcja "Lokomotywy Świata"
#61
Przem, zbierasz jeszcze? Ja odpadłem chyba dwa numery po Taurusie - musiałbym sprawdzić. O ile pierwotnie myślałem, że mój budżet wytrzyma 42 złote miesięcznie to potem jednak przeraziła mnie pustka w portfelu...
Odpowiedz

#62
Ja również odpadłem, ja bardziej ze względu na jakość. Aczkolwiek jak będzie jeszcze coś ciekawego to kupie. Koniec serii już nie długo.
Odpowiedz

#63
Niby już niedługo, jednak Amercom co chwila zmienia ilość numerów - pierwotnie mówiło o 48, potem bodaj było 51 teraz jestem na ich stronie i jest 53. Szkoda, że z polskiego taboru były tylko 3 modele, choć swego czasu myślałem aby lokomotywkę numer 7 przemalować na zielone barwy znane z naszych SM42, bo wyglądem są +- podobne
Odpowiedz

#64
(30.12.2010, 20:56)TOMEKKOT napisał(a): Od wielu lat w sklepikach prasowych można było wypatrzyć różne rodzaju "kolekcje" wozy strażackie, policje, tiry, samochody, statki, samoloty, śmigłowce, w skrócie mówiąc "masę". Ale zawsze nie było jednego- kolekcji powiązanej z koleją.
W końcu wydawnictwo Amercom, zrobiło ukłon w  stronę min. miłośników kolei.
http://amercom.com.pl/strony.php?kod=kls
Modele dołączane do gazetki są w skale 1:160 odpowiednik skali ? modelarstwa kolejowego. No niestety, modele muszą być strasznie małe skoro skala "Z" (1:220) była czymś strasznie małym.
Miejmy nadzieję że gazetka będzie ciekawa, spróbuję gdzieś nabyć ten miesięcznik i go szerzej opisać.
Pierwszy numer kosztuje niecałe 6 zł co nie jest wielkim wydatkiem, kolejne numery na pewno będą droższe, spodziewałbym się ceny 15 lub 20 zł.
Do kupienia przez Allegro
http://allegro.pl/1-kolekcja-lokomotywy ... 69833.html
P.S. W 3 numerze szykuje się ładna gratka- Ty5 Big Grin

Możę się załapie bo szukam jej od niewiem ile Smile
Odpowiedz

#65
Ogólnie to mam całą kolekcję, wszystkie zapakowane w pudełka oryginalne. Jak ktoś by był zainteresowany to śmiało na PW zapraszam
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja kolejowa kolekcja norbis97 2 3 533 27.03.2020, 13:30
Ostatni post: ET22FAN
  Kolekcja kolejowych przedmiotów - jak zacząć? fru_jay_km 49 19 991 24.03.2020, 18:13
Ostatni post: TomaszMK
  Kolekcja biletów komunikacji miejskiej Biletykomunikacyjne 0 1 733 15.11.2019, 17:54
Ostatni post: Biletykomunikacyjne
  Pociągi Świata Gżągal 3 3 966 07.01.2012, 09:46
Ostatni post: Gagusiek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.