Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajezdnia tramwajowa
#1
Witam,

w ramach jednego z przedmiotów na uczelni Politechniki Gdańskiej muszę przugotować prezentację na temat zajezdni tramwajowej. w prezentacji powinno znaleźć się:

1.Przeznaczenie danego obiektu
2.Opis obiektu (otoczenie , budynek , pomieszczenia , stanowiska)
3.Wymagania stawiane danemu obiektowi
4.Zakres usług i czynności wykonywanych przez obiekt i jego usługę
5.Wyposażenie w maszyny , urządzenia i narzędzia (stałe , ruchome)
6. Uwagi i spostrzeżenia charakterystyczne dla obiektu

Zwracam się z pytaniem o różnego rodzaju dostępne materiały (Ksiązki, publikacje, itd.) abym mógł opracować powyższe zagadnienia. Czy jest szansa, że gdzieś takowe dostane?
Pozdrawiam,
maciej
Odpowiedz

#2
Hmmm może spróbuj umówić się z kimś z ZKMu w Gdańsku, miałbyś wtedy informacje od kuchni. Myślę, że w ten sposób mógłbyś się wiele dowiedzieć zwłaszcza na pytania 1,3,4,5, a może nawet wpuściliby Cię do zajezdni we Wrzeszczu...

Odpowiedz

#3
tak będę musiał zrobić w ostateczności.
może jednak jest jakaś literatura odnośnie tego tematu.
Odpowiedz

#4
A próbowałeś wygooglić zajezdnia tramwajowa ksiązka ?

Na marginesie: jeślibyś chciał opis konstrukcji, wymagań itp z lat międzywojennych, to cos mam :-D Ale nic współczesnego ...
Odpowiedz

#5
maciejPG, jeśli nie ma różnicy skąd ta zajezdnia(nie musi być z Gdańska) to poszukaj dokumentów przetargowych na nową zajezdnię w Olsztynie lub Poznaniu - są to zajezdnie budowane w ciągu kilku ostatnich lat więc powinieneś się dużo dowiedzieć z dokumentacji przetargowej. Do tego w Poznaniu masz trochę materiałów udostępnionych przez samo MPK:

MPK Poznań inwestycje

i tak trochę mniej poważnie - bo w dziale dla dzieci :-)

Wirtualna zajezdnia MPK Poznań

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.