Ankieta: Ilu z nas wiedziało o akcjii PKP IC na nowe nazwy pociągów?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, wiedziałam/em - głosowałam / em
46.15%
6 46.15%
Tak, wiedziałam/em - nie głosowałam / em
15.38%
2 15.38%
Nie wiedziałam/em
38.46%
5 38.46%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do Łodzi pojedziemy na "Uszatku"
#31
Afrika_Bambaata, jeździło to-to jeszcze rok temu, obsługiwane było przez ED74. Natomiast nie pamiętam już czy wtedy również się tak nazywało.
Jaro

Odpowiedz

#32
masovian napisał(a):
Afrika_Bambaata napisał(a):Uznam z tego co pamiętam, to jeździł do Świnoujścia, więc nazwa w tym przypadku jest jak najbardziej właściwa.

No właśnie nie. Pociąg jeździł do Świnoujścia, ale nie na wyspę Uznam. Śwnoujście lezy na trzech wyspach, a a torowisko PKP jest na wyspie Wolin...

No i co z tego? Moim zdaniem jest to drobiazg i czepialstwo, tym bardziej, że 2-3 RJ temu był IR Wolin relacji (chyba) Poznań - Świnoujście. Zdecydowanie większy bałagan wprowadzała swego czasu nazwa Wawel dla pociągu relacji Hamburg - Wrocław.
Odpowiedz

#33
EC Wawel to już było przestrzelenie o kilkaset kilometrów. Ale fakt jest taki, że Uznam na Uznam nigdy nie wjechał.
Odpowiedz

#34
Szkoda, że tego konkursu nie ogłoszono teraz, to bym zgłosił dla pociągów łódzkich takie nazwy: "Franz Maurer" i "Bo to zła kobieta była".
[Obrazek: ylQPuqa.png]
Jaro

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.