Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przydworcowe stojaki na rowery
#1
PKP PLK obiecuje zainstalować około 3000 stojaków na rowery przy stacjach kolejowych w 466 miejscach w ciągu najbliższych kilku lat.

Jedynym województwem gdzie stacyjne stojaki się nie pojawią jest lubuskie… Rowery są tam nieznane? :? :?
Odpowiedz

#2
Przy stacij warszawa-ursus (mazowsze) są stojaki . I ludzie zostawiają tam rowery
Odpowiedz

#3
W Gnieźnie po remoncie dworca stojaki się pojawiły. Dość sporo osób z tego korzysta.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejgniezno.cba.pl">www.kolejgniezno.cba.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz

#4
A w Poznaniu zrobili przy PCC nawet boxy do rowerów, i co?
A no nic - menele mają osiedle "apartamentowców" :-D.
A PKP / Tri Granit i miasto przepychają się kto ma się tym zająć.
Najlepszy motyw jest taki że ja - interesując się koleją / budową PCC / rowerami - dowiedziałem się o boxach dopiero jak wyszła chryja z bezdomnymi.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#5
sm31-131 napisał(a):A w Poznaniu zrobili przy PCC nawet boxy do rowerów, i co?
A no nic - menele mają osiedle "apartamentowców" :-D.
W odróżnieniu od boxa, trudno jest spać na stojaku ;-D
Odpowiedz

#6
W Inowrocławiu też zrobili... W miejscu, w którym nikt by tych stojaków nie szukał. Co ciekawe, rowery ludzie tam stawiają. Z dala od miejsca, w którym ludzie wsiadają do pociągów.
Odpowiedz

#7
KlimaT napisał(a):W miejscu, w którym nikt by tych stojaków nie szukał. Co ciekawe, rowery ludzie tam stawiają. Z dala od miejsca, w którym ludzie wsiadają do pociągów.
A czy ludzie co zostawiają rowery, to ci sami co wsiadają do pociągów? ;-D
Odpowiedz

#8
kazio napisał(a):Jedynym województwem gdzie stacyjne stojaki się nie pojawią jest lubuskie… Rowery są tam nieznane? :? :?

Osobiście, w Gorzowie Wlkp. strasznie brakuje mi stojaków na rowery, musimy przypinać je do barierek, a później otrzymywać za to ochrzan od ochrony dworca...
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.