Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ModlinBus
#1
Skorzystałem z usług tego przewoźnika na trasie z Włocławka do Bydgoszczy i moje wrażenie jest całkiem dobre. Przede wszystkim cenowo rewelacja, bo wychodzi nawet trochę taniej niż osobowy+Regio z przesiadką w Toruniu (22 PLN kontra 23 z jakimiś groszami), a jest bezpośrednio. Na pokładzie nowoczesnej Scanii klima, centrum multimedialne przy każdym siedzeniu (pierwszy raz z czymś takim się spotkałem) i pasy bezpieczeństwa. Odniosłem wrażenie, że rozkład jazdy jest dosyć wyśrubowany, bo co prawda wielkiego opóźnienia nie było, ale kierowca nadganiał za Toruniem dosyć mocno. Postój po drodze tylko w Toruniu, na tej części trasy w tym kierunku nie ma możliwości zakupu biletu promocyjnego w cenie 9 złotych w przedsprzedaży internetowej. W ogóle na części trasy między Płockiem a Bydgoszczą (czyli np. z Bydgoszczy do Włocławka lub z Włocławka do Płocka) nie można kupić biletu inaczej niż u kierowcy. Zakup przez internet jest możliwy tylko wtedy, kiedy chcemy jechać z/do Modlina lub Warszawy (ostatni przystanek przed Warszawą to Płock).
Powyższe dotyczy linii z Bydgoszczy do Modlina, jest jeszcze linia do Łodzi.
Oczywiście nie ma to jak pociąg, suniesz do przodu, a nie przyspieszanie-hamowanie co minutę i mdłości, jednak ten przewoźnik wiezie tanio i wygodnie do celu, biorąc pod uwagę to, że standardowe ceny innych przewoźników autobusowych na trasie między Włocławkiem i Bydgoszczą w dzień zaczynają się od 23,50 PLN bodajże, a standard miewają różny i czas przejazdu z reguły gorszy...
Strona: http://www.modlinbus.pl/
Cennik: http://www.modlinbus.pl/strony/page/cennik
Ma ktoś ochotę podzielić się jakimiś swoimi spostrzeżeniami z podróży? Zapraszam.
Jaro

Odpowiedz

#2
ET40 napisał(a):na tej części trasy w tym kierunku nie ma możliwości zakupu biletu promocyjnego w cenie 9 złotych w przedsprzedaży internetowej. W ogóle na części trasy między Płockiem a Bydgoszczą (czyli np. z Bydgoszczy do Włocławka lub z Włocławka do Płocka) nie można kupić biletu inaczej niż u kierowcy. Zakup przez internet jest możliwy tylko wtedy, kiedy chcemy jechać z/do Modlina lub Warszawy (ostatni przystanek przed Warszawą to Płock)
No to kupujesz promocyjny bilet do Warszawy/Modlina, i wysiadasz wczesniej....
Odpowiedz

#3
Albo wsiadam wcześniej Smile
Jestem tylko ciekaw, czy kierowca nie miałby nic przeciwko temu, że wsiadam np. w Płocku z biletem z Warszawy.
Ale tak z tego, co widzę, to chyba dosyć trudno ustrzelić te najtańsze bilety.
Jaro

Odpowiedz

#4
ET40 napisał(a):chyba dosyć trudno ustrzelić te najtańsze bilety.
Tak z ciekawości sprawdziłem cene Modlin-Bydgoszcz na jutro (sobota 4 lipca). Internet 45 zł, u kierowcy 55 zł. 20% taniej, wow... :-D
Odpowiedz

#5
Poszukaj może 20-30 dni naprzód Wink
W IC jest 10% taniej a i to nie zawsze, przy zakupie biletów na jutro.
Jaro

Odpowiedz

#6
Niestety na Modlin - Bydgoszcz pojawiły się Sprintery Sad
Za to chodzą słuchy, że będzie więcej kursów.
Jaro

Odpowiedz

#7
I tak skończyły się sny o potędze drugiego PB. Miały być tablety jest busik...
Odpowiedz

#8
Tablety w sprinterach też są. Smile
Jaro

Odpowiedz

#9
Tablet w Sprinterze musi być fascynującym doświadczeniem. Coś a la gówno na Mount Everest. Smile
Odpowiedz

#10

NOWA PULA!
NOWY KALENDARZ NA LISTOPAD, GRUDZIEŃ I STYCZEŃ 2017!*

Już są dostępne bilety za 9 zł w nowym kalendarzu połączeń na listopad, grudzień i styczeń!
Bilety dostępne są przy rezerwacjach online na stroniewww.modlinbus.pl i ich liczba jest ograniczona.
Bilety w promocji „Planujesz-Zyskujesz” dostępne na połączenia:
WARSZAWA DWORZEC ZACHODNI – METRO MŁOCINY – LOTNISKO MODLIN (w obu kierunkach);
WARSZAWA CENTRUM (PL. DEFILAD 1 PAŁAC KULTURY I NAUKI) – LOTNISKO MODLIN (w obu kierunkach).
*Nowy kalendarz z wyłączeniem dni: 24.12.2016-01.01.2017 dla których przygotowywany jest specjalny kalendarz świąteczny.

Z ModlinBus najtaniej przez Internet. Nasza promocja „Planujesz – zyskujesz!” - to więcej niż chwilowa promocja, czy obniżka ceny biletów w ModlinBus. To gwarantowana zasada, dzięki której zawsze masz szansę zdobyć bilet w wyjątkowo niskiej cenie. Wystarczy, że zaplanujesz swoją podróż odpowiednio wcześniej i będziesz mieć odrobinę szczęścia przy rezerwacji – liczba biletów w cenie 9 złotych jest ograniczona!

Podpowiedź: Kupując przez Internet, zawsze oszczędzasz. Pamiętaj, że ceny biletów na autobus do Warszawy, Modlina są najniższe w sprzedaży on-line.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.