Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama na lokomotywach
#31
pitagoras23 napisał(a):rustsaltz, masz jakieś wyjątkowo negatywne nastawienie do tego wszystkiego.
No zdecydowanie robienie z kolei cyrku to nie jest coś, do czego można mieć pozytywne nastawienie.

Cytat:Dlaczego jak lokomotywa zostaje oklejona (na przykład była na EURO 2012, na festiwal Heinekena) to przeciętni Kowalscy wysiadając z pociągu szli sobie do lokomotywy i robili sobie zdjęcia?
Czujesz różnicę między EURO a Biedronką?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#32
Z reklamą czy bez nich polska kolej to i tak cyrk na żelaznych kółkach.

Tak czuję różnicę, stąd kilka postów wcześniej napisałem, że nie musimy reklamować Biedronki, a jakieś wydarzenia, postaci etc. A nawet jeśli miałaby być to reklama jakieś produktu jak choćby piwa to i tak przewoźnik musi zatwierdzić czy to jakoś będzie wyglądać...
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#33
Ale jak już pisałem fakt, iż cyrk jest nie znaczy, że należy ten cyrk powiększać. Dopóki to jest kilka oklein na specjalne okazje to spoko, ale nie można przesadzać z jakąkolwiek sprzedażą powierzchni lokomotyw i wagonów na reklamę.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#34
Rust chce powiedzieć że nie ma nic przeciw okleiną okolicznościowym, tyle że ja nie nazwał bym tego reklamą (jak nazywa to Pitagoras) a promocją. Stąd też niepotrzebny zgrzyt.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przygaszanie reflektorów w lokomotywach fred77 17 10 590 05.02.2012, 11:25
Ostatni post: psim
  Sprężarki stosowane w lokomotywach wueskowicz 1 5 679 05.09.2011, 19:02
Ostatni post: MichałŁ

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.