Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najstarszy sprawny elektrowóz w Polsce
#16
rustsaltz napisał(a):Albo jeździ takie, albo nie jeździ wcale.
A czy ja narzekam na to że jeździ?

@przem710 i w takiej formie go widzę, żeby pokazać ludziom jak wyglądał jeden z pierwszych elektrowozów w Polsce. Nic poza tym
Odpowiedz

#17
Może i tak, lecz to pół na pół. Nie można powiedzieć że lokomotywa nie jest zabytkiem ale też nie można powiedzieć że została odmłodzona, de-facto jej wyposażenie mimo że jest młodsze to i tak technologicznie to prawie ta sama epoka Wink
Odpowiedz

#18
No w tej tzw. modernizacji nie chodziło o odmładzanie, tylko o przywrócenie to ruchu i z tym ciężko się nie zgodzić ;-)
Odpowiedz

#19
rustsaltz napisał(a):Albo jeździ takie, albo nie jeździ wcale.

Dokładnie. Tak samo można narzekać, że nasz "Steifurt" to nie oryginał bo deski sa innego gatunku i pochodzą z innego tartaku. Sztuka konserwatorska nie na tym polega...
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#20
Ariel, przeginasz w drugą stronę. Gatunek drewna desek można przyrównać do przetwornicy czy sprężarki do których się ustosunkowałem. Gdybyś zmienił układ i rozmiar desek (np. z poziomych na pionowe) to już by było co innego.

Co ma do tego tartak to już na prawdę nie wiem.

ps. widzę że nie warto mieć własnego zdania (a przynajmniej dzielić się nim) bo zaraz znajdzie się grupka myślących inaczej i z misją świadków jehowych nawracający na jedyną właściwą ideologię :-> smutne. A prawda jest taka że ani ja nie mogę ani Wy nie możecie udowodnić swojej racji bo o ile mi wiadomo nie ma na to papierów. Ale pisać:

Cytat:Takie jest moje zdanie ;-)
Cytat:A jak dla mnie (...)
Cytat:i w takiej formie go widzę
To jak grochem o ścianę. Ja was nie nawracam, napisałem co myślę i tyle. Teraz zaczyna się przepychanka że nie mam racji. Nie tędy droga ;-)
Znacie mój punkt widzenia, poparty jako-takimi argumentami. Nie zgadzacie się - ok, dla mnie jeśli temat ma dalej tak wyglądać to jest zamknięty
Odpowiedz

#21
Czyli tak jak pisałem, o EP03 nie można powiedzieć że nie jest zabytkiem, ale również nie można powiedzieć że to oryginał. Czyli każdy ma trochę racji, lecz największe znaczenie dla nas wszystkich powinno mieć zdanie

Cytat:Albo jeździ takie, albo nie jeździ wcale.

Więc dalsze przedstawianie na siłę swoich racji jest bez sensu. Resztę dopisał sarna, kolej ma nas łączyć nie dzielić, więc proszę o opanowanie.
Odpowiedz

#22
przem710 napisał(a):Czyli tak jak pisałem, o EP03 nie można powiedzieć że nie jest zabytkiem, ale również nie można powiedzieć że to oryginał.

Kopia też to nie jest ;-). Dla mnie lokomotywa jest nie w pełni oryginalna i tyle.
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elektrowóz Skoda mirmur2 0 2 031 18.08.2019, 00:12
Ostatni post: mirmur2
  Elektrowóz EP20 976497 6 4 282 25.03.2014, 16:22
Ostatni post: MichałŁ
  Najsilniejszy elektrowóz w Polsce Chupacabra 45 22 047 31.03.2011, 15:47
Ostatni post: Ladusa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.