Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informatorzy mobilni
#16
No to ukarać go za brak aktualnych informacji.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#17
Podróżny z bloczkiem mandatowym wypisujący mandat informatorowi za brak zaktualizowanego rozkładu ;-D
Bo chyba nie piszesz o PKP IC :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#18
Przecież jakiś organ kontrolny jest.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#19
rustsaltz, Ukarać?
Co ja mogę zrobić, ewentualnie powiedzieć, aby zaktualizował.
Odpowiedz

#20
A może nierzetelność, brak przykładania się do pracy wynika z nieodpowiednich zarobków? Jak można wiedzieć, ile jest się w stanie na tym zarobić?
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#21
MK_ŚLĄSK napisał(a):rustsaltz, Ukarać?
Na kolei to normalne. Ukarać można w różny sposób, od upomnienia, przez zmianę godzin/miejsca pracy po zwolnienie.

MK_ŚLĄSK napisał(a):Część co nas "kontroluje" nawet nie jest świadoma tego, że mamy niezaktualizowane informacje....
Bo kontrolować powinni pracownicy odpowiedzialni.
pitagoras23 napisał(a):A może nierzetelność, brak przykładania się do pracy wynika z nieodpowiednich zarobków?
Ja też nieodpowiednio zarabiam, a jakoś muszę się do pracy przykładać.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#22
Znowu przygoda z panią (dez)informatorką mobilną. Ze świeżym pourlopowym zapasem bezinteresownej upierdliwości, połechtanej dodatkowo głupią odzywką konduktora udaję się do pani informatorki na dworcu wschodnim z miejscówką wystawioną na pociąg 1609 z Warszawy Centralnej do Katowic.
Grzecznie zaczynam pokazując miejscówkę: "dzień dobry, chciałem się dowiedzieć, czy wagon 8 będzie z przodu czy z tyłu w pociągu 1609" (uwaga na numer, który łamie się na centralnym). Pani patrzy w zestawienia, w rozkład, w miejscówkę znowu po czym bezradnie mówi "nie ma takiego pociągu do Katowic" po chwili widzi wjeżdżającego "Górnika" (tegoż 1608/9) i dodaje "chyba, że to ten...".

Pozdrawiam panią (dez)informatorkę i odsyłam do naszej encyklopedii Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#23
rustsaltz, Teraz informatorzy/informatorki w Katowicach to kompletna porażka.
Odkąd zmieniła się koordynatorka, to nie patrzy się już na jakość, ale na to, żeby ktoś był uczniem/studentem.
Odpowiedz

#24
W Katowicach nie korzystałem, natomiast do UTK trafiła prośba o zweryfikowanie, czy informatorzy faktycznie są skończonymi błaznami czy tylko takich grają.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#25
Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że przed przyjęciem na Informatora Mobilnego powinien być jakiś egzamin, lub coś w tym stylu.
Bo obecnie są tam osoby, które nie potrafią się posługiwać rozkładem jazdy...
Odpowiedz

#26
Sytuacja z Wrocławia. dopóki była koordynatora której zależało to było na 6 osób które się znały na kolei i naprawdę coś robiły (pomagały, szukały skomunikowań itd). Obecnie jedyny warunek to student/uczeń, nie wymagane żadne ogarnięcie, ludzie dosłownie z ulicy. A my stara ekipa, nie jesteśmy się w stanie u nowego koordynatora doprosić o prace, i to ludzie którzy pracowali 2 lata plus na ankietach plus studia kierunkowe w trakcie i praca m.in w kontrolach czystości.
A obecnie 6 osób to podpieranie słupów, brak znajomości podstaw (REGIO a TLK?, jedno i to samo), zero wiedzy o branży kolejowej, szukanie podstawowych pociągów przez 5 minut w rozkładzie jazdy itd. Słowem, poziom zszedł maksymalnie na psy i aż żal na to patrzeć.
Mimo skarg i uwag zgłaszanych to pan koordynator z Wrocławia twierdzi, że to on dobiera osoby i nie będzie słuchał żadnych zażaleń.
Odpowiedz

#27
mateusz123, W Katowicach jest dokładnie to samo...
Odpowiedz

#28
Oni zajmują się sami sobą. Łażą po dworcu, gadają między sobą, a jak widzą pasażera, który ewidentnie czegoś szuka, gubi się to nawet nie podejdą i nie zapytają czy pomóc.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#29
Hm... A mogę na bezczela zrobić informatorowi zdjęcie i go nagrać?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#30
I co zrobiłbyś z tym nagraniem?
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.