Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian
A ja proszę o zmianę malowania SA133-001, który jeździ w malowaniu podlaskim (biało - zielone) a w karcie pojazdu wpisane jest malowanie białe + zielono niebieskie pasy (lubuskie zapewne)
Odpowiedz

Byłbym wdzięczny za poprawienie mojego ostatniego wpisu w zdarzeniach w karcie Ol49-59, Międzychód na Międzyrzecz Wink
Odpowiedz

Bardzo proszę o dodanie na ilostan lokomotywy 15D-106. Właściciel to ZIK Sandomierz. Modernizacja NEWAG NS 14.06.2019 . Osobiście podejrzewam, ze ta lokomotywa powstała na bazie TEM2-251.

Wycinek zapożyczony z tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=LnQ6ad_MNnU


Załączone pliki Miniatury
   
Mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/STZSpotterLHS
________________________________________
Pozdrawiam.
Odpowiedz

EN57AL-1803 już jest czynny. Ostatnio jechał jako REGIO ze stacji Kędzierzyn Koźle do Raciborza i z powrotem. W EN57-1451 i 1423 ujednoliciłbym nazwę foteli i wpisał tak jak ma 1018 czyli "tapicerowane czerwone + czerwone zagłówki". Z kolei EN57-1418 ma takie same fotele jak te jednostki co wymieniłem, ale ma wpisane "tapicerowane (ZNTK Mińsk Maz.)" co jest błędem.
Odpowiedz

Proszę o drobne poprawki:
ET22-373:
> wpis ze zmianą barw - proszę o dodanie do tego wpisu "Listwy ozdobne"
ET22-464:
> wpis ze zmianą barw - proszę o dodanie do tego wpisu "Listwy ozdobne"
> proszę o dodanie ZT Żurawica jako zakład, gdzie przeprowadzono zmianę barw
Odpowiedz

http://dawidfratczak.pl/galeria/pkp/elek...1-205.html

Podobno EN57-021 zmieniono oznaczenia na 033,podczas gdy EN57-033 został sprzedany do Newagu jako 021

Człon od EN57-037 jednak nie poszedł do EN57 1489 ze względu na zły stan techniczny
Odpowiedz

Na Śląsku objawił się ST48-201 należący do PKP Cargo Service. Czy z metryczką trzeba poczekać do momentu poznania z której SM48 powstał ?
Odpowiedz

Dokładnie. Bez ,,wyjściowej" metryczki nie da rady nic zdziałać. Z 15D mamy to samo.
Odpowiedz

Proszę o poprawienie daty przydziału lokomotywy E6ACTa-015 na 5.07.2019.




Odpowiedz

Proszę o zmianę zakładu wykonania naprawy EP07-514 na "Zakład Północny w Gdyni". Obecne miejsce wykonania naprawy sugeruje, że została ona wykonana w zakładzie PKP Cargo Wink
Odpowiedz

Znalazłem błąd w malaturze pojazdu ED78-005. Powinno być "niebiesko-biało-żółte". Poza tym jednostka nie przeszła naprawy awaryjnej jak jest w karcie pojazdu, tylko jest w jej trakcie Wink.
Odpowiedz

Coś jest nie tak z kartą EN57-914: Ponoć w 1971 został skreślony zamiast wyprodukowany, a w 1973 był przydzielony do MD Warszawa Grochów
Odpowiedz

Dzień dobry,

Miło mi poinformować, że po naprawie powypadkowej przywrócono do ruchu lubelskiego SA134-027.
Odpowiedz

Wczoraj miałem okazję widzieć SM42-519, na której widnieje przydział do "Zachodniego Zakładu" spółki PKP Intercity. Tymczasem w ilostanie pisze, że ta lokomotywa jest przydzielona do "Zakładu Centralnego". Nie wiem od kiedy stacjonuke ona w Poznaniu, ale wydaje mi się, że powinno być to poprawione ;-).




Odpowiedz

Ponownie przypominam o błędzie w karcie pojazdu ED78-005. Data naprawy awaryjnej jest błędna, ponieważ pojazd właśnie ją przechodzi.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.