Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym jest Ilostan pojazdów trakcyjnych?
#31
pitagoras23, Teraz to już raczej ciężko będzie, jak nam wzięli wagonowce, choć z drugiej strony coraz częściej na tych regio latały siódemki. Pozostaje polować tylko na byki na towarach.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#32
Jak wrócę (za miesiąc, półtorej, dwa...) do roboty to pospisuję Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#33
Wiem, że łatwo nie będzie, ale zawsze gdzieś człowiek spotka jakiegoś byka. Zawsze to coś.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#34
Witam! Na wstępie chcę pogratulować świetnego projektu jakim jest Ilostan pojazdów trakcyjnych. Co do ET22 chętnie udostępnię daty napraw rewizyjnych z 2004 roku, z ówczesnego Zakładu Taboru Katowice. Myślę że aktualny spis ze Śląskiego zakładu Cargo też jestem w stanie załatwić. Oprócz tego posiadam historię przydziałów kilkunastu maszyn (może ich akurat nie macie :-) ) Nie miałem czasu dokładnie wgryźć się w ilostan, ale myślę że do innych serii też mógłbym w wolnym czasie dodać coś od siebie. Na pierwszy rzut oka w serii EU07 widzę błąd w nazwie przewoźnika. Jest CEMENT powinno być CEMET.
Odpowiedz

#35
Cytat:Co do ET22 chętnie udostępnię daty napraw rewizyjnych z 2004 roku, z ówczesnego Zakładu Taboru Katowice. Myślę że aktualny spis ze Śląskiego zakładu Cargo też jestem w stanie załatwić. Oprócz tego posiadam historię przydziałów kilkunastu maszyn (może ich akurat nie macie :-))

Czy masz może coś odnośnie SN61 i SD80? Rewizje, albo jakieś daty?
Odpowiedz

#36
W sprawie SN80 to mamy niewielkie dane, ozwij się na gg lub maila.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#37
rustsaltz, ale mi chodzi o SD80 lub SR70 Wink
Odpowiedz

#38
No to tu dane są trochę bogatsze Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#39
Naprawdę? Ja miałem problem z jedną kwestią - niektóre źródła podają istnienie SR70-01 jednak bez jakiś szerszych danych. Jak to było naprawdę?
Odpowiedz

#40
rysiogeniusz Jak widać po ilości moich postów jestem nowy na forum i nie znam się na rangach, także urażonych moim zwrotem serdecznie przepraszam. Co do pytania o serie SD80, SN61, SR70 to obawiam się że nic nie wniosę.
Odpowiedz

#41
rysiogeniusz napisał(a):niektóre źródła podają istnienie SR70-01 jednak bez jakiś szerszych danych. Jak to było naprawdę?
Nasze dane podają, ze SR70-01 to przebudowany SD80-01

Cytat:Jak widać po ilości moich postów jestem nowy na forum i nie znam się na rangach, także urażonych moim zwrotem serdecznie przepraszam.
Nie przejmuj się Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#42
rustsaltz, a to nie było czasem tak, że seria SR70 powstała jako przebudowa SD80?Wyklucza to wtedy wskazaną przez Ciebie przebudowę
Odpowiedz

#43
Ja nie znam się na dieslach, niemniej to co napisałem Twojej tezy nie wyklucza.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#44
Kolejman75, świetnie, że nam pomagasz. Dodałem Ci stosowne uprawnienia, więc śmiało sam możesz dodawać dane.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#45
Kolejman75, gdybyś miał jakieś pytania jak poruszać się wśród ET22 to pisz do mnie śmiało. Ja tam głównie się w to bawiłem.
Wielkie dzięki za każdą nawet najmniejszą pomoc i każdy pojedynczy wpis do tej serii. ;-)
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z zalogowaniem na Ilostan KazET21224142 16 5 012 12.03.2024, 18:49
Ostatni post: Orzeu
  Problem ze zdjęciem na Ilostan Kubik 13 6 242 22.02.2024, 21:23
Ostatni post: Mi-kol Mistrz
  Brak możliwości zalogowania się na ilostan. Wesol43 1 748 27.12.2023, 17:29
Ostatni post: Krzyś Miłośnik Kolej
  Ilostan i dodawanie foto. KapiMax 4 2 736 30.06.2022, 16:03
Ostatni post: Klocek
  Problem z dodaniem zdjęcia na Ilostan Juras77 1 2 530 26.03.2021, 07:59
Ostatni post: Juras77

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.