Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] FauxNews. Czyli wiadomości błędne
#1
Cytat:Wypatruje cieknących dachów, plam, rozbitych szyb. Kolejarza przyłapał na sikaniu na peronie, a dworcowych ochroniarzy - na kolegowaniu się z chuliganami. - Dopóki nie zmieni się myślenie na górze, powoli będzie wracał do nas stary dworzec - mówi Faux News, bloger, który czuwa nad Centralnym.

Faux News: Czyli wiadomości błędne. Szukam na dworcu błahych błędów, usterek z pozoru nieważnych. A jestem zwykłym szarym człowiekiem. Tak proszę napisać. Tylko że mam fiksację na Centralny. Pan też pewnie chodzi na ryby albo ma inne hobby. Ja mam Centralny.

(...)

Pewnie mógłbym robić zdjęcia w Łazienkach, łabędzie fotografować. Ale po co? Lepiej robić coś takiego, żeby coś z tego było. Zdarza się, że moje zdjęcia, filmy z dworca coś zmieniają. Ktoś coś naprawi, ktoś zareaguje, zmieni się coś. To jest, drogi panie, najlepsze uczucie.

(...)

"Czy wy, Ludzie z PKP, nie dostrzegacie faktu, iż za jakiś czas pozostaniecie sami na tym tonącym okręcie zwanym Dworcem PKP?" - pyta w sieci bloger.

całość: Gazeta Stołeczna
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#2
Szlachetnie, że szuka błędów, ale wydaje mi się trochę paranoikiem Smile
Odpowiedz

#3
Paranoikiem? Ktoś kto wykrył i unieszkodliwił Knapika szczającego na peron? Paranoikiem?

Więcej takich paranoików.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#4
Chodziło mi o chodzenie i szukanie błędów z uporem maniaka Wink to, że przyciął gościa lejącego na peron to czyn chwalebny... Ale takie szukanie dla zasady szukania to lekka paranoja.
Odpowiedz

#5
Wiesz. Niektórzy kilka godzin dziennie spędzają przed TV, inni wolą pochodzić po Centralnym. Mi prawdę mówiąc znacznie bliżej do p. Kamila. Też zdarza mi się tam spędzić nieraz godzinkę czy dwie, kręcąc się po całym obiekcie, zaglądając do pociągów, podsłuchując rozmowy ludzi, czasami pomagając im.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stojedynka czyli linia kolejowa 101 mirmur2 0 1 826 09.09.2020, 22:25
Ostatni post: mirmur2

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.