Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modernizacja linii E30 Katowice - Kraków - Rzeszów
#91
Coś jest na rzeczy, skoro na JSA zrobili boki.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#92
No, no PKP PLK idzie na całość. Został ogłoszony kolejny przetarg, tym razem na modernizację odcinka Trzebinia - Krzeszowice. :-O
http://silesiainfotransport.pl/?p=2616

Oby tylko się to nie okazało kolejną kiełbasą wyborczą.
Odpowiedz

#93
Modernizacja będzie pod ruchem robiona? A co z odcinkiem Krzeszowice-Kraków?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#94
Pod ruchem. A Kraków - Krzeszowice ma iść w pierwszej kolejności. Umowa już podobno podpisana i mają zaczynać w połowie października od stacji w Mydlnikach.
Odpowiedz

#95
Czyli sporo maszynistów szczęśliwie do emerytury koło domu dostoi Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#96
http://www.rynek-kolejowy.pl/59669/wkro ... orzno.html

7 km i nie wiem, jak mam na na to reagować...
Odpowiedz

#97
Jak to mi powiedział jeden maszynista na samym początku mojej przygody z trakcją "trzy Połańce przejadą i będzie 40" Big Grin. Jak nic się nie zmieniło to przed Szczakową jest 50 (coś z odwodnieniem) i opuszczenie na Długoszynie (60), poza tym PRy jeżdżą w pojedynkę, więc 160 nie osiągną, IC nie jeździ niczym na 160, więc takie trochę na papierze podnoszenie (żaden przewoźnik towarowy nie dysponuje taborem na takie prędkości). A żeby wszystko było na cacy, to trzeba dodać, że pociąg z JSB wyjeżdża 40 (choć teraz to może i 20), więc pięknie będzie rozpychał przystosowany na 60 rozjazd na Długoszynie. Da się? Da!
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#98
Ale jest sukces i to w dodatku przed wyborami...
Odpowiedz

#99
Czasem widzę jak w Impulsie na Katowice jedzie podwójna obsada. Może jednak będą jeździć 160?
Odpowiedz

Coś się zaczyna dziać miedzy Rudawą a Krzeszowicami. Co prawda jest ciemno, ale z tego co mi się rzuciło w oczy to trwa wycinka drzew i chyba demontaż toru w kierunku Katowic. Można by rzec - nareszcie :-D
Odpowiedz

Na zimę to w sam raz Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

rustsaltz, nie wnikaj. Ważne że coś się ruszyło. Prawdziwej zimy w Polsce już dawno nie było i nic nie wskazuje na to żeby się pojawiła, wiec dadzą radę ;-)
Odpowiedz

Ewentualnie za pół roku będą poprawki (vide Długoszyn) Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Czyli mamy teraz ruch wahadłowy na szlaku Rudawa - Krzeszowice?
Odpowiedz

dominik07317, tak. Nawet sam wjazd do Krzeszowic jest po niewłaściwym, dopiero po wyjeździe ze stacji pociąg wjeżdża na tor właściwy.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ELEKTRYFIKACJA LINII KOLEJOWEJ nr 71 RZESZÓW – OCICE mirmur2 1 3 063 11.06.2020, 19:03
Ostatni post: KazET21224142
  Modernizacja linii Warszawa - Lublin wołodyjowskiIC 4 4 981 23.10.2018, 14:34
Ostatni post: vulcan
  Modernizacja linii 271 (E59) Wrocław Główny - Poznań Główny mikrobart 182 76 142 25.01.2018, 21:26
Ostatni post: greenman
  Modernizacja linii kolejowej nr 18 na odcinku Kutno-Toruń krankeze 1 2 914 13.06.2017, 03:02
Ostatni post: vulcan
  Modernizacja linii 1 i 139 na obszarze GOP rustsaltz 0 3 390 29.01.2016, 13:51
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.