Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet w pociągach
Jak znam życie, to przy założeniu że były to PR'y to skończył się limit transferu na ten miesiąc :-).

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

to tam jest limit? myślałem że cały czas można mieć dostęp
Odpowiedz

Jeżeli się nie mylę to 25 GB / mies.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

Było 5 GB, ale od stycznia poszaleli i jest 25 Big Grin
Odpowiedz

Ktoś tu już wspominał o busach wiec i ja wspomnę. Jest taki bus "Maxbus" i jakoś oni potrafią mieć przyzwoity net i jest on w każdym oznaczonym busie. Prędkości się wahają ale to wiadomo zależy od zasięgu raz lepiej, raz gorzej ale da się przeglądać neta. Inna sprawa się ma z busem "Mirobus" tam odpalają hotspota każdy jest oznaczony bus, a nigdy nie zdarzyło się żeby był internet. W sumie raz zdarzyło się że był połączony z kartą ale chyba nie mieli  GB bo nic nie ciągnęło, a tak to prawie przeważnie jest przy karcie w routerze ustawione disconect. Kontakt przez stronę brak odzewu gdy sie ich pyta jak to możliwe że temu  pierwszemu busowi się opłaca wlączać neta w każdym oznaczonym busie, a u nich nigdy nie działa. A co do technologii odnośnie pociagów to ostatnimi czasami sie zmieniło i jest szansa ze zostanie wprowadzona i naprawdę to będzie ładnie śmigało. Poczytajcie sobie artykuły speedtesta np odnośnie 5G.

Językiem forum jest język polski, więc proszę używać polskich znaków  //Adams
Odpowiedz

Ilekroć jechałem kujawsko-pomorskimi ED72 po modernizacji, zarówno podczas obsługi przez Arrivę, jak przez PR, nigdy nie udało mi się zalogować skutecznie do sieci WiFi, która teoretycznie działa w tych pociągach. Również podczas przejazdu przez tereny miejskie.
Jaro

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.