Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raporty z postępu prac w Skansenie Pyskowice
#16
psim napisał(a):Ponoć chwasty się plenią na moich trawniczkach Undecided
Niestety...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#17
Gratuluje zapału. Oby tak dalej. Przydałoby się zrobić nową stronę, a także opisać każdy eksponat i dodać do niego zdjęcie.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#18
Na kolei po kolei. Będzie Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#19
Mam taką cichą nadzieję, że strona będzie się lepiej prezentować.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#20
A co chcielibyście zmienić na stronie? Co w niej poprawić w pierwszej kolejności?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#21
..
Odpowiedz

#22
A po drugie: by nie pokazywało się cos takiego

[ Dodano: 2012-05-15, 22:25 ]
A po trzecie: "ORGAZNIZACJI" wymaga korekty :-P


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#23
Świetna sprawa, już pracujemy nad wdrożeniem Waszych sugestii! ;-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#24
Według mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie całkiem nowej strony pod innym adresem. I także zrobienie forum powiązanego ze nową stroną skansenu. Obleśny Szczur, ma rację, by podawać nowe informacje na stronie głównej, a także na forum. Można by także podawać informacje o planowanych imprezach, a także obozach dla wolontariuszy.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#25
W sprawie obozów to by się chyba sanepid przy...szedł
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#26
Forum? A po co forum? To nie wystarczy, że o Pyskowicach mówimy tu?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#27
rustsaltz napisał(a):W sprawie obozów to by się chyba sanepid przy...szedł

A po co sanepid??? Czy nie można ogłaszać np. kiedy odbędzie się obóz, zlot w Pyskowicach??? Można zaproponować przecież nocleg. Macie wagony, więc można to wykorzystać.

[ Dodano: 2012-05-16, 17:44 ]
mikrobart napisał(a):Forum? A po co forum? To nie wystarczy, że o Pyskowicach mówimy tu?

A czy nie może być dodatkowego forum związanego tylko w Pyskowicami??? Czyżbyś się obawiał, że frekwencja na forum Ci spadnie??? Ja już kiedyś oferowałem Tobie utworzenie dodatkowego działu, tylko dla skansenów i muzeów. Lecz ty byłeś na nie. Później oferowałem Tobie przebudowę forum, też byłeś na nie. Więc nie wiem o co chodzi.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#28
CarnageLink napisał(a):A czy nie może być dodatkowego forum związanego tylko w Pyskowicami???

Od dawna powtarzam, że FK powinno udostępnić usługę łączącą w sobie zalety odrębnego forum i zarazem integracji z FK: dział (podforum), który będzie normalnie funkcjonował jako jedna z części FK (z tą samą bazą uzytkowników), ale jednocześnie może być widoczny z Internetu jako wydzielone, odrębne forum, pod odrębnym adresem domenowym (i z własną szatą graficzną, itp).

Sądzę że z czasem znalazłoby się chętnych bez liku. Jest mnóstwo małych, lokalnych forum tematycznych, którymi nie ma się kto opiekować od strony technicznej (dobrze, jeśli mają jakiegoś tam dorywczego moderatora na 1/8 etatu). Korzyści z integracji - obopólne.

CarnageLink napisał(a):A po co sanepid??? Czy nie można ogłaszać np. kiedy odbędzie się obóz, zlot w Pyskowicach??? Można zaproponować przecież nocleg.

Osoby zaprzyjaźnione i wykonujące prace w skansenie, mogą z takiej możliwości skorzystać. Natomiast sporym problemem jest brak mediów. Trudno zaprosić do pracy wolontariuszy, nie oferując im możliwości kulturalnego wzięcia prysznica pod wieczór.

CarnageLink napisał(a):Lecz ty byłeś na nie.

Zastrzeżenia co do pracy administratora proszę zgłaszać do mnie. :-O Wszystko przekażę jego mamie ;-D A tak poważnie, to mamy przecież dwóch adminów, no i mamy forum publiczne na którym można powywlekać różne sprawy pod dyskusję. W odróżnieniu od papieża, mikrobart nie jest z definicji nieomylny.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#29
CarnageLink napisał(a):A po co sanepid???
Dura lex, sed lex (że tak mądrze się wypowiem)

Cytat:A czy nie może być dodatkowego forum związanego tylko w Pyskowicami???
Może, można też pomalować sobie ścianę w różowe ciapki... Ale po co? Ci, którzy pracują na bieżąco to się widują, pozostałym wystarczy to co pojawi się na ogólnokolejowych forach.
Cytat:W odróżnieniu od papieża, mikrobart nie jest z definicji nieomylny
.
ZNOWU!
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#30
Ostatnie prace
-wykonaliśmy nową pokrywę studzienki
-przelaliśmy smołę z cieknącej beczki, w niedalekiej przyszłości planujemy zrobić coś z dachem
-kontynuowaliśmy szklenie
-naprawiliśmy szafkę w wagonie sypialnym
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co się dzieje w skansenie w Pyskowicach? rustsaltz 6 6 337 28.05.2011, 20:33
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.