Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włoszczowa sukcesem. Będzie stacja w Opocznie?
#31
Idzikowice zagrażają przede wszystkim planom reaktywacji połączeń na linii klasycznej. Poza tym jak wiemy CMK istnieje nie po to, aby kursował tam ruch śmieciowy IR/TLK
Odpowiedz

#32
Virakocha:
CMK pierwotnie została stworzona dla ciężkiego ruchu towarowego.
Z biegiem czasu zmieniono jej przeznaczenie pod szybki ruch pasażerski pomiędzy Warszawą a Katowicami i Krakowem.

CMK pierwotnie miała nie aktywizować terenów przyległych.
Nie widzę powodu, by i tego w jakimś stopniu nie zmieniono.

A ruch śmieciowy nie przeszkadza ruchowi pociągom kwalifikowanym, wystarczy dobre ułożenie rozkładu jazdy.
Odpowiedz

#33
Virakocha napisał(a):Idzikowice zagrażają przede wszystkim planom reaktywacji połączeń na linii klasycznej. Poza tym jak wiemy CMK istnieje nie po to, aby kursował tam ruch śmieciowy IR/TLK
Tylko Ty uważasz, że to ruch śmieciowy, który należy usunąć. Inna część społeczeństwa aktywna na forum nie podziela tego zdania, w taki sposób, w jaki Ty próbujesz nam wcisnąć, że wszystko jest złe, nieekonomiczne i nie wiem jakie tam jeszcze.
Odpowiedz

#34
Ja myślę że plany budowy przystanku w Opocznie świadczą o tym że z CMK-i nie znikną jednak pociągi TLK i IR, bo nie wierzę żeby na przystankach we Włoszczowej czy Opocznie miały się zatrzymywać expresy.
Odpowiedz

#35
Żebyś się panocku nie zdziwił jak któregoś pięknego dnia zniknie ruch śmieciowy i nic się tam nie zatrzyma ;-)

Cytat:Tylko Ty uważasz, że to ruch śmieciowy, który należy usunąć.

Na szczęście mam zdrowy stosunek do ruchu śmieciowego na linii wydzielonej. Zapytaj kiedyś Łuki co sądzi Kolejarz65 na ten temat. Albo Krzychu Iwan Waszkiewicz. To ci odpowiedzą, żadnych ''śmieci'' TLK/IR na CMK. Nie psujmy rynku i wizerunku linii. CMK nie ma aktywizować terenów pośrednich a porównywanie jej do LGV jest nieuzasadnione ;-)

[ Dodano: 2012-04-14, 11:11 ]
Cytat:Inna część społeczeństwa aktywna na forum nie podziela tego zdania, w taki sposób, w jaki Ty próbujesz nam wcisnąć, że wszystko jest złe, nieekonomiczne i nie wiem jakie tam jeszcze.

Nie manipuluj Łukasz, że reszta "nie podziela mojego zdania". Nie podzielają jedynie Regiodzieci, ślepo zapatrzone w spółeczkę PR.

[ Dodano: 2012-04-14, 11:12 ]
Cytat:plany budowy przystanku w Opocznie świadczą o tym że z CMK-i nie znikną jednak pociągi TLK i IR

Czyli patologia puszczania CMK segmentu ekonomicznego trwać będzie w najlepsze. Mam nadzieję, że jak najkrócej ]->
Odpowiedz

#36
Cytat:Czyli patologia puszczania CMK segmentu ekonomicznego trwać będzie w najlepsze. Mam nadzieję, że jak najkrócej
A ja z kolei mam nadzieje że te pociągi jednak zostaną. Przez takich właśnie "ekonomistów" mamy w Polsce kolej taką jaką mamy, bo wiecznie coś się nie da, nie opłaca itp.
Cytat:Nie manipuluj Łukasz, że reszta "nie podziela mojego zdania". Nie podzielają jedynie Regiodzieci, ślepo zapatrzone w spółeczkę PR.
Zdecydowana większość forumowiczy nie podziela Twojego zdania i trzeba być całkowicie ślepym żeby tego nie zauważyć. Jeśli chodzi o dzieciniadę, to Ty ją tutaj uprawiasz najbardziej. To że Ty nie chcesz IR i przystanków na CMK, to wcale nie znaczy że Twoje chore, pseudoekonomiczne pomysły wejdą w życie.
Odpowiedz

#37
@ Virakocha, No właśnie, gdzie ja manipuluję informacjami. Każda ma wolny wybór i pisze to, co uważa. I poza Tobą nie zauważyłem ani jednej osoby, która podzieliłaby Twoje zdanie. A powoływanie się na osoby z konkurencyjnego forum uważam za bardzo niestosowne. Jesteśmy na tym forum i tylko na osoby stąd powinieneś się powoływać.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#38
Osoby te są również tu na forum, więc nie jest to niestosowne.

Cytat:Jeśli chodzi o dziecinadę, to Ty ją tutaj uprawiasz najbardziej.

Dziecinadą jest puszczanie segmentu śmieciowego na CMK

Cytat:trzeba być całkowicie ślepym żeby tego nie zauważyć

Wy Towarzyszu jesteście ślepi. Przez IR na CMK umarła linia nr 25 od Tomaszowa do Skarżyska, umiera 8ka, marginalizowana z roku na rok przez obu przewoźników
Cytat:to wcale nie znaczy że Twoje chore, pseudo ekonomiczne pomysły wejdą w życie.

Chorym jest zakiblowywanie linii HS. I żebyś się Adams nie zdziwił jak w końcu zostaną wycofane "śmieciuchy" z CMK. A budowa drugiego przystanku na CMK to pic na wodę uzasadniająca "sukces" włoszczowskiego lobby. Sukces, który jest porażką ]->
Odpowiedz

#39
Cytat:Zapytaj kiedyś Łuki co sądzi Kolejarz65 na ten temat
Ten człowiek nie jest żadnym kompanem do dyskusji, bo dookoła siebie widzi jedynie dzieciarnie, bachorów itp. Uważa się za wielkiego znawce, a tak naprawdę nie ma na temat kolei zielonego pojęcia. Jedynie co potrafi dobrze to krytykować wszystkich którzy są przeciwnikami jego głupawych pomysłów.
Cytat:Osoby te są również tu na forum, więc nie jest to niestosowne.
Konkretnie kogo masz na myśli, bo oprócz Ciebie żadnego pseudoznawcy tutaj nie widzę.
Odpowiedz

#40
To, że on tu jest nie znaczy, że zabrał głos w dyskusji i jakoś nie pali się do tego, więc powoływanie się na niego jest bez sensu. I właśnie widać, że Ty, on, jak i kryniczanin świetnie się dobraliście, jednak swoją chorą propagandę szerzcie gdzie indziej.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#41
pitagoras23, ale tym ludziom tego nie wytłumaczysz. Oni się uważają za najmądrzejszych, a tak naprawdę nie znają się na niczym. Myślą że jedynie ich zdanie się liczy i jeszcze mają nadzieje że ktoś tego posłucha i wprowadzi w życie niezdając sobie sprawy w jakim są błędzie, bo powszechnie wiadomo czyją matką jest nadzieja :lol:
Odpowiedz

#42
@Adams

No wybacz ale Kolejarz 65 czy Iwan znają się bardziej bo w tym siedzą niż Ty :lol:
Odpowiedz

#43
Niektórzy "znawcy" faktycznie siedzą... w domu przed kompem i pociąg widzą jedynie na YT ;-D
Odpowiedz

#44
Virakocha, Nie opowiadaj mi tu głupot, że "8" i "1" umiera przez PR, bo to obowiązkiem IC jest obsługa połączeń dalekobieżnych, a PR mogą sobie jeździć gdzie chcą i jak chcą, oczywiście za zgodą PLK. Owszem niech IR znikną z CMK, ale po modernizacji alternatywnych szlaków.
Odpowiedz

#45
MK_ŚLĄSK napisał(a):Nie opowiadaj mi tu głupot, że "8" i "1" umiera przez PR

Nie przez PR ale przez puszczanie ruchu ekonomicznego CMK zamiast 1 i 8
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciekawostka: sztuczna stacja Nowy Mur Mariusz W. 0 1 400 16.10.2021, 01:20
Ostatni post: Mariusz W.
  Linia kolejowa nr 369 - stacja Manieczki. toooomelo 0 2 147 16.04.2021, 11:49
Ostatni post: toooomelo
  Sandomierski węzeł kolejowy i stacja OLENDRY mirmur2 0 2 532 18.06.2020, 08:57
Ostatni post: mirmur2
  wsch. Polski: mała stara stacja/dworzec [wieś, środek pola etc.] miki 0 2 925 20.06.2019, 15:04
Ostatni post: miki
Exclamation Stacja Siedlce mksiedlce 8 5 157 19.02.2017, 10:18
Ostatni post: przewoz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.