Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesiadki przy jednym peronie
#31
Ale w Warszawie masz perony na całej długości pod dachem ;-)
Ktoś musi "wytresować" mechaników także w Warszawie.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#32
Mika napisał(a):masz perony na całej długości pod dachem

Ale i tak się leje na głowę, więc co za różnica. :-P

Chodzi o to, żeby ludzie jak najmniej biegali z "centralnej" części dworca (czyli tam gdzie zejście z galerii środkowej). Ma to znaczenie również przy przesiadkach, zwł. jeśli pociagi jadą w przeciwnych kierunkach.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#33
Cytat:Chodzi o to, żeby ludzie jak najmniej biegali z "centralnej" (...)
No ja rozumiem. Można by posłać jakieś pisemka do PLK lub UTK no i poczekać na efekty (czytaj jakieś szkolenia czy informator), może się będzie dało, można także sprawę nagłośnić za pomocą mediów, ale wtedy kolejarze się mogą poruszyć że pasażerowie nawet o takie pierdoły się czepiają Wink
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#34
A to PLK robi szkolenia dla maszynistów?
Prawdę mówiąc myślałem, by zwrócić uwagę poszczególnych spółek zatrudniających ich.

Wolałbym nie szczuć mediów, i tak sobie już używają na kolejarzach, czasami z sensem a czasami bez sensu, ale rzetelnie to już naprawdę rzadko kiedy.

Najpierw sprawdzę te wskaźniki.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#35
Cytat:A to PLK robi szkolenia dla maszynistów?
Instruktorzy :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#36
Kryniczanin na innym forum napisał(a):Będąc stałym klientem kolei w Krynicy bardzo zdziwiłem się jadąc ostatnio pociągiem 629 Tarnów(KKA) - Stróże - Krynica pociąg wjechał w Krynicy na peron 2 tor 3 przy murze(kto zna dworzec Krynica wie o co chodzi)żeby dojść trzeba robić wielkie koło gdyż przejścia znajdują się po skrajnych stronach dworca.
(...)
Dowiedziałem się że "wyszło rozporządzenie iż skład o wyjeżdzający o 4:18 i przyjeżdzający o 20:23 ma bezwzględnie wjeżdzać na tor 3 przy peronie 2 ze względów bezpieczeństwa"(!).

więcej: http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=14040
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam pomocy przy pisaniu pracy o srk kami1lek89 3 2 457 30.10.2020, 19:37
Ostatni post: Klon
  wjazd na tor prawy na sygnal zastepczy przy wyswietlonym w 24 .... piasek76 9 4 933 28.05.2019, 20:55
Ostatni post: Paweł Piotr
  Wstawki proste przy rozjazdach 111Marcin 0 4 065 09.11.2014, 00:58
Ostatni post: 111Marcin
  Przesiadki planowe, ale niejawne psim 11 5 881 22.12.2011, 09:34
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.