Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie
#1
@kryniczanin
przestałbyś zabierać głos w sprawach, o których nie masz pojęcia. Jechałeś tą trasą kiedykolwiek?
I nie wypowiadaj się w imieniu zarządcy infrastruktury, bo nie wiesz, jakie ma plany.

Poza tym ja się pytam dlaczego do Krynicy docierał kiedyś skład EX/EIC, który też nie powinien tam jeździć, bo kto z niego będzie korzystał?

Ale ja mam kulturę i nie odzywam się na forach tylko, żeby dokuczyć innym!
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#2
Wątpię czy PLK już czyta nasze forum i opiera swoje decyzje techniczne na znalezionych tu opiniach, więc proponuję trochę ochłonąć i nie brać się publicznie za łby życząc sobie nawzajem uwalenia jak największej liczby połączeń. Dobra?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#3
Kryniczanin napisał(a):Dlatego apeluję Do Szanownej PKP PLK jako pasażer - proszę o dogłębne sprawdzenie tego co się dzieje na tym szlaku że tak często dochodzi do wykolejeń - nawet kosztem całkowitego zamknięcia szlaku Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie i przetrasowanie wszelkich pociągów dalekobieżnych przez Częstochowę.
Z całym szacunkiem, ale pierdzielisz aż się czytać nie da.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#4
Ale co z tego? Znaczy że PLK musi wziąć się do roboty i zmodernizować tory. Ale żeby apelować, prosić, błagać, skomleć, żądać coś od PLK ? Jak mają coś zrobić to zrobią. A Ty wyjeżdżasz z pomysłem żeby zamknąć.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#5
No to tak :-P Myślałem że chcesz całkowicie uwalić tą linię, zaorać ją, a ludziom powiedzieć że "niedasię" i tyle.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#6
Przyznam. A zakład ma fundusze na modernizację?
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#7
Na 355-tce to aż się prosi o jakieś sierżanty w newralgicznych miejscach. W_ogóle ten rejon jest jakiś pechowy. W okolicach Milicza też się zawsze coś wykoleja.
...
Odpowiedz

#8
Pamiętam ten wypadek w Miałach.Widok okropny :!: Ta linia musi być wyremontowana bo inaczej może dojść do gorszej tragedii, tam na szczęście nikt nie zginął a patrząc na to, jak duże były zniszczenia to aż ciężko w to uwierzyć. Nawet, jeżeli na jakiś czas miałby być ruch na tej linii wstrzymany to warto, bezpieczeństwo jest najważniejsze...
Będę pamiętał o tych spacjach.:-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Linia nr 14: Łódź-Zduńska Wola-Sieradz-Kalisz-Ostrów Wlkp.-Leszno-(Granica Państwa) masovian 6 4 042 13.04.2016, 16:18
Ostatni post: masovian
  Odcinek Wrocław-Opole hutterdm 4 3 149 12.02.2012, 02:23
Ostatni post: Domio
  Rewitalizacja linii Łódź Kaliska-Dębica odcinek Skarżysko Kam. - Sandomierz Virakocha 1 2 952 23.03.2011, 22:08
Ostatni post: Obleśny Szczur
  Modernizacja E30 odcinek Kraków-Medyka Granica Państwa Virakocha 10 7 724 07.03.2011, 12:49
Ostatni post: Virakocha
  Linia 357, odcinek Wolsztyn-Sulechów UAZownik 4 4 714 09.01.2011, 18:39
Ostatni post: maly97

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.