Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MaSzyna EU07
#31
Dozer napisał(a):W Maszynie jest dosyć dobrze odwzorowana fizyka pojazdów, pojawiają się coraz nowsze kabiny i modele. Jednak wg mnie minusem tego symulatora jest bardzo mała ilość tras jakimi można sobie pojeździć. Włączanie cały czas linii 546, 053, czy 61, albo Zwierzyńca już mi się znudziło.

Dokładnie tak, jeździć w jedno i to samo każdemu się po jakimś czasie znudzi, a jak się pojawi coś nowego to leży w testach wieki.
Odpowiedz

#32
No w tym wypadku nie pozostaje nic innego jak tworzyć własne trasy...
Co prawda maszyniści też nie raz muszą ciągle jeździć tymi samymi trasami, i wyboru nie mają...W końcu w ten Sym-ek polega na tym aby się wcielić w rolę maszynisty.
Volenti non fit iniuria
Odpowiedz

#33
TOMEKKOT napisał(a):No w tym wypadku nie pozostaje nic innego jak tworzyć własne trasy...

No tak, tylko że chęci brak i czasu. Z tego co się orientuję to scenerię można zrobić za pomocą edytora Rainsted.
Odpowiedz

#34
Wg mnie w nowej paczce całościowej bardzo brakuje trasy pod nową EP09. Kiedyś było Drawinowo, nie wiem dlaczego, ale nie dali jej teraz. Tam można by było ładnie pośmigać EP09.
http://dozer.kolej.org.pl/ <-- Kolejowa Galeria Dozera
Odpowiedz

#35
Odpal Krzyzowa na EICku, krotkie ale zawsze cos.
Odpowiedz

#36
Dozer napisał(a):Wg mnie w nowej paczce całościowej bardzo brakuje trasy pod nową EP09. Kiedyś było Drawinowo, nie wiem dlaczego, ale nie dali jej teraz. Tam można by było ładnie pośmigać EP09.

Masz jeszcze Moczniki tam mamy spory kawałek pod 160. Oprócz Drawinowa brakuje jeszcze SDR (Strząsowiec -Karpice ) tam także było trochę torów pod 160.
Odpowiedz

#37
Dozer napisał(a):Wg mnie w nowej paczce całościowej bardzo brakuje trasy pod nową EP09. Kiedyś było Drawinowo, nie wiem dlaczego, ale nie dali jej teraz. Tam można by było ładnie pośmigać EP09.

Drawinowo leży w testach już dłuższy czas i nie wiadomo kiedy będzie wydane.
Odpowiedz

#38
Dyspozytor napisał(a):Drawinowo leży w testach już dłuższy czas i nie wiadomo kiedy będzie wydane.
Jestem bardzo ciekawy, skąd Ty to wiesz, jeśli nie masz tam wglądu?
Odpowiedz

#39
Drawinowo jest wydane. Mam je na dysku i śmigam EP09 180 km/h. Poszukajcie na chomikuj.pl to na pewno znajdziecie. A co do syku to w MaSzynie nawet na peronach to słychać.
Odpowiedz

#40
..
Odpowiedz

#41
Czasem chcę być pasażerem i zostać otrąbiony przez mechanika jadącego 160 km/h :-) (To się często zdarza na linii 139 ;-))
Odpowiedz

#42
..
Odpowiedz

#43
No wiesz... Zawsze było by to realistyczne (Może w PC2010?). A tak w ogóle to fajnie gdyby pasażerowie się ruszali i wchodzili do pociągu i chociażby znikali w nim a nie stali jak słupy. Fajnie by to wyglądało w EW58 i na przykład w EN57-1542 bo one w MaSzynie mają przeźroczyste szyby.
Odpowiedz

#44
Miderion Może tak jeszcze zrobimy żeby można się było przesiadać do auta itd.... zastanów się jaka była myśl twórców maszyny? nie to aby zrobić symulator życia, tylko symulator jazdy pociągiem, jeżeli chodzi o mnie to ja oczekuję (ulepszenia) polepszanych parametrów oraz większej ilości funki i jakże udoskonalanej realistki. Nie widzę w filozofii robienia poruszających się podróżnych, fruwających obiektów itd. takie życzy moim zdaniem mogły by tylko "mulić" komputer co na niektórych komputerach mogło by być "gwoździem do trumny " w używaniu maszyny. A tak poza tym.... ile razy wychodzisz z kabiny w kiblu aby pobiegać po składzie? Nie chce być nie miły, ale wiem jak łatwo jest narzekać, a jak trudno coś zrobić, więc jeżeli chcesz takich zmian to musiałbyś się zaangażować to wtedy może byś się doczekał "podróżnych chodzącym po pociągu"
Volenti non fit iniuria
Odpowiedz

#45
W tych nowych EN57 to nawet po przedziałach w czasie postoju nie można chodzić a w starej wersji- tak.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Train Driver 2 czy MaSzyna? KeM9T 2 8 233 08.02.2021, 15:27
Ostatni post: Garett
  Poradnik MaSzyna jak uruchomić xksrei 4 9 449 28.05.2016, 08:35
Ostatni post: sm31-131
  Maszyna EU07 Cesi 1 4 539 08.11.2015, 12:09
Ostatni post: sm31-131
  MaSzyna 2011 pasik 2 4 599 25.05.2012, 18:00
Ostatni post: przem710
  [MaSzyna] Trasy prawdziwe czy fikcyjne? Nikiel 4 6 827 31.03.2012, 20:32
Ostatni post: Gżągal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.