Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objazdy na linii 201, 203 i 215 (?). Czyli od 1 czerwca 2011 Pomorze pod znakiem gagarinów!
#1
Od 1 Czerwca 2011 roku na linii D29-201 "węglówka" i linii D29-203 "Ostbahn" - posterunki będą czynne całodobowo w związku z ruchem objazdowym pociągów towarowych. Na "Ostbahnie" od Tczewa do Czerska i dalej linią D29-215 do Bąka będą również prowadzone pociągi towarowe do Gdyni i Gdańska. Więcej informacji dla chętnych będę umieszczał w tym poście. Pozdrawiam. Smile Niech Bory Tucholskie zabrzmią dźwiękami silników 14d40 ! Smile
Odpowiedz

#2
Świetnie, może czas się wybrać na węglówkę, popatrzeć i porobić foty, choćby dokumentalnie? Myślę, że moje dwa dni REGIOkarnetu, które mi zostały, znajdą tu zastosowanie.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Myślę, ze tak. Smile Ma byc około 30 czynnych gagarinów na te objazdy. Kolejny już sprowadzony z Zamościa. Numer 313. Smile
Odpowiedz

#4
Rozumiem że wszystkie będą stacjonować w Zajączkowo, czy może gdzieś jeszcze. Tomek dysponujesz może jakimś rozkładem jazdy?
Odpowiedz

#5
przem710, Tak w Zajączkowie i pewnie w Gdyni jakoś i w Bydgoszczy. Rozkład miałem na telefonie ale mi się skasował Sad (tranzytowych pociągów PKP Cargo do Gdyni Portu). Reszta pewnie jako dodatki + prywaciarze. Pewnie te dwa traxxy spalinowe też pojeżdżą Lotosu.
Odpowiedz

#6
Czyli trzeba się wybrać na dawną węglówkę, jak będziesz dysponował ponownie tym rozkładem daj proszę znać.
Odpowiedz

#7
przem710, Odezwę się. Smile Ja dziś jadę na nockę do miejscowości Bąk i jutro na cały dzień zostaję. Ciekawe ile objazdowych towarków złapię. Smile Pewnie coś "Ostbahnem" też pojedzie.
Odpowiedz

#8
No dziś z Gdyni na 201 z 6 gagarinów jechało. Jest co focić, szkoda, że mam sesje Cry
After student session. Na kolejowe sprawy już czas
Odpowiedz

#9
Jest ruch dość potężny. Wczoraj samym Ostbahnem do Czerska i dalej na Kościerzynę szły dwa towary. Smile
Odpowiedz

#10
Jak z tym rozkładem? Proszę daj znać o przybliżonych godzinach kursowania pociągów towarowych. Zamierzam wybrać się na węglówkę w okolice olpucha i chciałbym zrobić parę fotek.
Te pociągi walą teraz przez Karsin jak mam rozumieć? Bardzo fajna sprawa Prawie nieczynna linia dzięki arrivie żyje dzięki kilku połączeniom, a do tego teraz towarowe Smile
Odpowiedz

#11
Rozkładu już żadnego nie ma. Jeżdżą jak chcą. Smile Zasadniczo ruch jest w nocy i wczesnym rankiem do godziny 8 a potem po 17 zaczyna się dalej. Od godziny 8 rano do 17 ruchu praktycznie nie ma. Można coś trafić ale małe szanse lub po prostu jak uda się coś pomiędzy osobówkami przepchnąć. A osobówek jest dużo na Kościerzyna - Gdynia i Maksymilianowo - Wierzchucin. Jest jeden w miarę sztywny towar z Zajączkowo przez Czersk dalej na Bak i Gdynię. odjazd z ZTA: 12:17.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Likwidacja linii Bojanowo - Góra. Ruch drezynowy szansą na uratowanie linii? mikrobart 82 36 366 14.04.2015, 21:14
Ostatni post: sm31-131
  4 tysiące kilometrów linii kolejowych do likwidacji, czyli "restrukturyzacja" w wykonaniu PLK flanker 29 11 652 01.06.2013, 17:37
Ostatni post: Maniek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.