Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja mini-makieta h0
#1
Siema wszystkim!
Tym razem pokuszę się napisać wątek w tym dziale o mojej własnej mini-makiecie z modelem ET22-271  Smile 
To moja pierwsza makieta kolejowa więc proszę o wyrozumiałość. Zachęcam również do pisania odpowiedzi i komentarzy pod tym wątkiem. To pomoże mi wyciągnąć wnioski na przyszłość  Wink 
Apeluję też aby każdy jak ma tokową makietę kolejową niech się nią popiszę w tym dziale Shy 
Rzeczy które użyłem do tej makiety:
- Trawka elektrostatyczna firmy FALLER nr 170773
- Elektrotrawosadzarka
- Tor prosty Piko 
- Szuter ( ja improwizowałem i dałem piasek i go popatynowałem )
- Pasek z tektury 1mm
- Deska
- Czarna farba akrylowa do płótna


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#2
Fajny model Byczka w moim ulubionym malowaniu Smile

Co prawda makiety jeszcze nie mam, ale będę śledził twój wątek . Czy zamierzasz rozbudowywać skład ? celujesz bardziej w składy osobowe czy może towarowe ?

Jak na pierwszy raz wyszło całkiem całkiem Smile

Pozdrawiam serdecznie !
Odpowiedz

#3
(28.03.2020, 23:01)norbis97 napisał(a): Fajny model Byczka w moim ulubionym malowaniu Smile

Co prawda makiety jeszcze nie mam, ale będę śledził twój wątek . Czy zamierzasz rozbudowywać skład ? celujesz bardziej w składy osobowe czy może towarowe ?

Jak na pierwszy raz wyszło całkiem całkiem Smile

Pozdrawiam serdecznie !
Cześć  Smile 
Bardzo dziękuję za taką miłą odpowiedź Big Grin Chciałbym ci też odpowiedzieć na te dwa pytania:
1. Tak zamierzam kupić zestaw startowy Piko z SM42. A ponadto chciałbym kupić stół żeby zrobić makietę z tego zestawu startowego. Mam zrobioną już nawet stację do tej makiety  Shy 
2.Lubię składy towarowe i osobowe ale z naciskiem na towarowe aczkolwiek na makiecie celuję w składy osobowe ze względu na ograniczony budżet  Tongue
Pozdrawiam ciepło z deszczowego Olsztyna Rolleyes
Odpowiedz

#4
Swego czasu wpadłem na podobny pomysł do twojego Wink

To w sumie do tego zestawu dokup jedną, dwie bonanzy i będzie git Smile

Zaś do Byczka proponuje zakupić kilka wagonów przedziałowych, ale to oczywiście w miarę dostępnego budżetu Smile

PS : Pochwal się zdjęciem tej stacji Smile
Odpowiedz

#5
(29.03.2020, 14:13)norbis97 napisał(a): Swego czasu wpadłem na podobny pomysł do twojego Wink

To w sumie do tego zestawu dokup jedną, dwie bonanzy i będzie git Smile

Zaś do Byczka proponuje zakupić kilka wagonów przedziałowych, ale to oczywiście w miarę dostępnego budżetu Smile

PS : Pochwal się zdjęciem tej stacji Smile
Bonanzę mam ciągle w planach ponieważ chcę zrobić pociąg dla kibiców  Big Grin  Do byczunia chcę dokupić cztery wagony 111a 1 klasy ponieważ chcę zrobić skład 13126 ,,Jan Matejko" oczywiście nie tego feralnego z dnia 3 marca 2012 chociaż na rocznicę tej strasznej katastrofy by się przydał  Blush  A przechodząc do stacji może dziś ją wstawię  Shy
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja samoróbka stacji na makietę ET22FAN 4 3 074 30.03.2020, 08:23
Ostatni post: ET22FAN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.