Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival
#16
(18.06.2019, 22:10)erap2 napisał(a): I nagle pan Premier wydał polecenie uruchomienia pociągów. I okaże się, że wcale nie były nieopłacalne?
Jakie to typowe dla obecnej władzy. Najpierw coś zrobią zanim pomyślą, żeby wywołać zamieszanie i burzę tylko po to, aby potem dzielny i charyzmatyczny Pan Premier wkroczył do akcji pokazując jaki on to jest troskliwy i ratuje sytuację. Z całym szacunkiem, ale tylko ciemny lud jest w stanie uwierzyć w tą rzekomo "dobrą wolę".
Z resztą tak się składa że rozmawiałem na ten temat telefonicznie z @RysiekChaszcz (zanim ta farsa została upubliczniona) i Rysiek przewidział że tak będzie.
Odpowiedz

#17
Ja wczoraj koło 11 śmiałem się, że pan prezes powie, że pociągi uruchomią, bo strzelą sobie inaczej w kolano, co przed wyborami nie jest dobrą opcją i 2 godziny później taka informacja  Big Grin
Odpowiedz

#18
Adams (ADMINISTRATOR) pisze:
Jakie to typowe dla obecnej władzy. Najpierw coś zrobią zanim pomyślą, żeby wywołać zamieszanie i burzę tylko po to, aby potem dzielny i charyzmatyczny Pan Premier wkroczył do akcji pokazując jaki on to jest troskliwy i ratuje sytuację. Z całym szacunkiem, ale tylko ciemny lud jest w stanie uwierzyć w tą rzekomo "dobrą wolę".
Uważam, że ten wpis daleko wykracza poza ramy i regulamin forum. To nie jest miejsce na polityczne oceny działań, nawet, jeśli dotyczą kolei. Proszę o usunięcie tego wpisu.
Odpowiedz

#19
(20.06.2019, 18:30)Paweł Piotr napisał(a): Uważam, że ten wpis daleko wykracza poza ramy i regulamin forum. To nie jest miejsce na polityczne oceny działań, nawet, jeśli dotyczą kolei. Proszę o usunięcie tego wpisu.

Punkt III/5 regulaminu forum mówi:

"Zakazane jest publikowanie postów o tematyce politycznej (z wyjątkiem tematyki związanej bezpośrednio z koleją)", dlatego regulamin nie został złamany. Sprawa dotyczy połączeń kolejowych, które miały nie zostać uruchomione ewidentnie ze względów politycznych, a transport publiczny powinien być dostępny dla każdego, bez względu na poglądy polityczne, religijne ect.
Odpowiedz

#20
Adams (ADMINISTRATOR) pisze:
Jakie to typowe dla obecnej władzy. Najpierw coś zrobią zanim pomyślą, żeby wywołać zamieszanie i burzę tylko po to, aby potem dzielny i charyzmatyczny Pan Premier wkroczył do akcji pokazując jaki on to jest troskliwy i ratuje sytuację. Z całym szacunkiem, ale tylko ciemny lud jest w stanie uwierzyć w tą rzekomo "dobrą wolę".
Uważam, że ten wpis daleko wykracza poza ramy i regulamin forum. To nie jest miejsce na polityczne oceny działań, nawet, jeśli dotyczą kolei. Proszę o usunięcie tego wpisu.


Wg Pana nazwanie mnie "ciemnym ludem", bowiem ja akurat wierzę nie tylko w "dobrą wolę", ale jej realne i obserwowalne kształty (a mam do tego pełne prawo), jest w porządku? Takie wartościowanie ludzi przez administratora, będące de facto obrażaniem uczestnika forum narusza regulamin forum, którego zasady brzmią w odpowiednim fragmencie:
II Zasady ogólne.
2. Zamieszczanie/używanie słów, określeń i obrazów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe jest karane ostrzeżeniami poprzez PW (prywatną wiadomość) lub ostrzeżeniami systemowymi. O ostrzeżeniach mowa będzie w pkt VI Regulaminu.
3. Obrażanie innych użytkowników, wywoływanie kłótni i niemerytorycznych sporów jest zabronione i może być karane ostrzeżeniami.

Winny jestem wobec tego złożyć podziękowanie, że z reputacją = 15 jestem dla Pana "ciemnym ludem".
Reasumując - Pański komentarz, przeze mnie przytoczony JEST OBRAŹLIWY, Pańska odpowiedź na mój post jest także OBRAŹLIWA, zatem domagam się nie tylko usunięcia wzmiankowanego przeze mnie wpisu, ale ukarania ostrzeżeniem samego siebie, jako autora obraźliwego wpisu, jak stoi w regulaminie.
Odpowiedz

#21
Milczenie. Jakże wymowne. Miałem nadzieję, że mam do czynienia z osobą dorosłą i dojrzałą. Niestety, moja nadzieja okazała się złudzeniem. Ponieważ sytuacja ta coraz bardziej przypomina grę w szachy z gołębiem (o czym szczegółowo pisałem w innym wątku), przeto nie zamierzam już więcej niepokoić administratora, tkwij w swoim błogostanie i nie uduś się z głową schowaną w piasek. Szkoda mojego czasu i klawiatury dla kogoś, komu obce są podstawowe zasady dobrego wychowania, kultury i szacunku. Na #Forum Kolejowe życie się nie kończy... Żegnam.
Odpowiedz

#22
(28.06.2019, 08:59)Paweł Piotr napisał(a): Milczenie. Jakże wymowne. Miałem nadzieję, że mam do czynienia z osobą dorosłą i dojrzałą. Niestety, moja nadzieja okazała się złudzeniem. Ponieważ sytuacja ta coraz bardziej przypomina grę w szachy z gołębiem (o czym szczegółowo pisałem w innym wątku), przeto nie zamierzam już więcej niepokoić administratora, tkwij w swoim błogostanie i nie uduś się z głową schowaną w piasek. Szkoda mojego czasu i klawiatury dla kogoś, komu obce są podstawowe zasady dobrego wychowania, kultury i szacunku. Na #Forum Kolejowe życie się nie kończy... Żegnam.
Daj spokój. Zagadnienie jest polityczne per se i nie da się rozstrzygnąć problemu w kontekście merytorycznym. Owsiak jest elementem szeroko rozumianej opozycji i kwestii dowozu uczestników nie da się omówić inaczej.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#23
@Paweł Piotr, jest pewne powiedzenie, do którego się stosuję, a z pewnych względów nie wypada go cytować publicznie. Jeśli myślisz że ulegnę Twoim prowokacjom to niestety muszę Cię rozczarować. Tyle ode mnie w tej kwestii.
Odpowiedz

#24
Pierwotnie na stacjach Zielona Góra Główna, Rzepin i Gorzów Wielkopolski mieli od 1 do 5 sierpnia funkcjonować informatorzy mobilni od Intercity. Ostatecznie tak nie będzie, w zamian jedynie akcje na Poznaniu i Wrocławiu Głównym.
Odpowiedz

#25
I jak zawsze Ostbahn pominięty...szkoda.
Odpowiedz

#26
Będą specjalne pociągi na Poland Rock Festiwal 2021. 

Przed, w trakcie, a nawet jeszcze po festiwalu, przez wszystkie 6 dni, od wtorku 27 lipca do niedzieli 1 sierpnia włącznie – PODWOIMY liczbę pociągów regionalnych kursujących na trasie Szczecin – Kołobrzeg przez PŁOTY! Pociągi będę kursowały średnio co godzinę.

Źródło: Olgierd Geblewicz by Facebook
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.