Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pulpit Stacji Wrocław Sołtysowice
#1
Witam
Zajmuje się tworzeniem pulpitów kostkowych i planów stacyjnych do symulatorów i gier kolejowych, Aktualnie tworze stację Wrocław Sołtysowice, do takich zajęć potrzebuje dość szczegółowej dokumentacji. Plan stacyjny udało się znaleźć, tak jak całą masę fotografii (nawet tych mojego autorstwa), ale niestety nie udało mi się zdobyć zdjęć pulpit, stąd moje pytanie. Czy dysponuje ktoś może jakimikolwiek zdjęciami z nastawni WSl? Chodzi mi głównie o zdjęcia pulpitów, urządzeń sterujących. Albo może ktoś tam kiedyś był i wie mniej więcej jak to wygląda? W załączniku przesyłam pulpit kostkowy w wersji "BETA" (dlatego tak dużo miejsca na górze), narazie z samym układem torowym. Jak ktoś coś wie to może powiedzieć. Wszelkie opinie mile widziane.
Pozdrawiam Wojciech.
wojtasss298@gmail.com
 
[Obrazek: so%C5%82tysowice25.png.bmp]
Pulpit kostkowy w fazie "BETA"
[Obrazek: Wroclaw_Soltysowice.gif]
Schemat Stacji Wrocław Sołtysowice: (lustrzane odbicie specjalnie)
Odpowiedz

#2
(20.01.2021, 11:08)wojtasss298 napisał(a): Witam
Zajmuje się tworzeniem pulpitów kostkowych i planów stacyjnych do symulatorów i gier kolejowych, Aktualnie tworze stację Wrocław Sołtysowice, do takich zajęć potrzebuje dość szczegółowej dokumentacji. Plan stacyjny udało się znaleźć, tak jak całą masę fotografii (nawet tych mojego autorstwa), ale niestety nie udało mi się zdobyć zdjęć pulpit, stąd moje pytanie. Czy dysponuje ktoś może jakimikolwiek zdjęciami z nastawni WSl? Chodzi mi głównie o zdjęcia pulpitów, urządzeń sterujących. Albo może ktoś tam kiedyś był i wie mniej więcej jak to wygląda? W załączniku przesyłam pulpit kostkowy w wersji "BETA" (dlatego tak dużo miejsca na górze), narazie z samym układem torowym. Jak ktoś coś wie to może powiedzieć. Wszelkie opinie mile widziane.
Pozdrawiam Wojciech.
wojtasss298@gmail.com
 
[Obrazek: so%C5%82tysowice25.png.bmp]
Pulpit kostkowy w fazie "BETA"
[Obrazek: Wroclaw_Soltysowice.gif]
Schemat Stacji Wrocław Sołtysowice: (lustrzane odbicie specjalnie)
Prace idą bardzo szybko, od tego czasu napisałem do wielu osób, jednak żadna z nich nie miała zdjęć pulpitu. Wiele błędów zostało poprawionych. Chodzi mi tutaj o niepoprawne opisy, błędy w blokadach, źle ustawione guziki (dwa w jednej kostce). Niepotrzebne sterowanie rozjazdami, niepotrzebne odcinki torów z izolacją.

Poszukiwania pulpitu dalej aktualne!
Pozdrawiam
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.