Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Kolejoman(ia) :) - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: KOLEJ HOBBYSTYCZNIE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-96.html)
+--- Dział: HOBBY KOLEJOWE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-118.html)
+--- Wątek: Kolejoman(ia) :) (/thread-6321.html)



Kolejoman(ia) :) - Kolejoman - 21.01.2018

Myślę, że sporo osób zna, ale skoro powstał taki dział to i ja zareklamuję swoją stronę www.kolejomania.rail.pl Smile    Główna zawartość strony to oczywiście relacje z moich podróży, ale jest też Galeria Biletowa, Humor Kolejowy, Stacje dla Kolejarza, Kolejowe MP3, Filmiki Kolejowe oraz rozbudowana ostatnio Galeria Tablic Kierunkowych.  W przyszłości planuję utworzyć Album Stacji, w którym będą zdjęcia wszystkich stacji w Polsce i za granicą (także tych, które sfotografowałem przy innych okazjach niż kółeczka i nie ma ich na stronie) posegregowane alfabetycznie (jest coś podobnego na Bazie Kolejowej i nie mam zamiaru robić konkurencji, a raczej uzupełnienie, bo wiele stacji tam ma już bardzo nieaktualne zdjęcia).  Strona ma również swój fanpage na Facebooku: www.facebook.com/kolejomania

Zapraszam Smile

PS. Serwer rail.pl ma czasem przerwy w działaniu, więc gdyby strona się nie otwierała, to proszę się nie zrażać, tylko spróbować za jakiś czas.


RE: Kolejoman(ia) :) - Tomasz K. - 22.01.2018

Polecam gorąco stronę Grześka. To dzięki Kolejomanii sam zacząłem kółeczkować i pisać swoje relacje. Choć wiem, że w tym Grześkowi do pięt nie dorastam Tongue
Jak dla mnie jest to najlepsza strona z relacjami, trzymaj fason Grzesiek!!!


RE: Kolejoman(ia) :) - PeKaP - 23.01.2018

(21.01.2018, 08:33)Kolejoman napisał(a): Myślę, że sporo osób zna, ale skoro powstał taki dział to i ja zareklamuję swoją stronę www.kolejomania.rai.pl Smile    Główna zawartość strony to oczywiście relacje z moich podróży, ale jest też Galeria Biletowa, Humor Kolejowy, Stacje dla Kolejarza, Kolejowe MP3, Filmiki Kolejowe oraz rozbudowana ostatnio Galeria Tablic Kierunkowych.  W przyszłości planuję utworzyć Album Stacji, w którym będą zdjęcia wszystkich stacji w Polsce i za granicą (także tych, które sfotografowałem przy innych okazjach niż kółeczka i nie ma ich na stronie) posegregowane alfabetycznie (jest coś podobnego na Bazie Kolejowej i nie mam zamiaru robić konkurencji, a raczej uzupełnienie, bo wiele stacji tam ma już bardzo nieaktualne zdjęcia).  Strona ma również swój fanpage na Facebooku: www.facebook.com/kolejomania

Zapraszam Smile

PS. Serwer rail.pl ma czasem przerwy w działaniu, więc gdyby strona się nie otwierała, to proszę się nie zrażać, tylko spróbować za jakiś czas.

No faktycznie ciężko wejść na tą stronę... wręcz to niemożliwe


RE: Kolejoman(ia) :) - szy_mat - 23.01.2018

rail.pl czasem ma przerwy, ale rai.pl ma wieczną przerwę techniczną od zawsze Smile


RE: Kolejoman(ia) :) - Kolejoman - 23.01.2018

Ehhh nie pierwszy raz zdarza mi się ta literówka. Tongue Już poprawione.