Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Czym jest Ilostan pojazdów trakcyjnych? - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: FORUMKOLEJOWE.PL - OGÓLNOPOLSKIE FORUM MIŁOŚNIKÓW KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-92.html)
+--- Dział: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH (https://www.forumkolejowe.pl/forum-71.html)
+--- Wątek: Czym jest Ilostan pojazdów trakcyjnych? (/thread-3028.html)

Strony: 1 2 3 4 5


- Ostrowianin - 26.12.2012

pitagoras23, Teraz to już raczej ciężko będzie, jak nam wzięli wagonowce, choć z drugiej strony coraz częściej na tych regio latały siódemki. Pozostaje polować tylko na byki na towarach.


- rustsaltz - 26.12.2012

Jak wrócę (za miesiąc, półtorej, dwa...) do roboty to pospisuję Wink


- pitagoras23 - 26.12.2012

Wiem, że łatwo nie będzie, ale zawsze gdzieś człowiek spotka jakiegoś byka. Zawsze to coś.


- Kolejman75 - 29.12.2012

Witam! Na wstępie chcę pogratulować świetnego projektu jakim jest Ilostan pojazdów trakcyjnych. Co do ET22 chętnie udostępnię daty napraw rewizyjnych z 2004 roku, z ówczesnego Zakładu Taboru Katowice. Myślę że aktualny spis ze Śląskiego zakładu Cargo też jestem w stanie załatwić. Oprócz tego posiadam historię przydziałów kilkunastu maszyn (może ich akurat nie macie :-) ) Nie miałem czasu dokładnie wgryźć się w ilostan, ale myślę że do innych serii też mógłbym w wolnym czasie dodać coś od siebie. Na pierwszy rzut oka w serii EU07 widzę błąd w nazwie przewoźnika. Jest CEMENT powinno być CEMET.


- Gżągal - 29.12.2012

Cytat:Co do ET22 chętnie udostępnię daty napraw rewizyjnych z 2004 roku, z ówczesnego Zakładu Taboru Katowice. Myślę że aktualny spis ze Śląskiego zakładu Cargo też jestem w stanie załatwić. Oprócz tego posiadam historię przydziałów kilkunastu maszyn (może ich akurat nie macie :-))

Czy masz może coś odnośnie SN61 i SD80? Rewizje, albo jakieś daty?


- rustsaltz - 29.12.2012

W sprawie SN80 to mamy niewielkie dane, ozwij się na gg lub maila.


- Gżągal - 29.12.2012

rustsaltz, ale mi chodzi o SD80 lub SR70 Wink


- rustsaltz - 29.12.2012

No to tu dane są trochę bogatsze Wink


- Gżągal - 29.12.2012

Naprawdę? Ja miałem problem z jedną kwestią - niektóre źródła podają istnienie SR70-01 jednak bez jakiś szerszych danych. Jak to było naprawdę?


- Kolejman75 - 29.12.2012

rysiogeniusz Jak widać po ilości moich postów jestem nowy na forum i nie znam się na rangach, także urażonych moim zwrotem serdecznie przepraszam. Co do pytania o serie SD80, SN61, SR70 to obawiam się że nic nie wniosę.


- rustsaltz - 29.12.2012

rysiogeniusz napisał(a):niektóre źródła podają istnienie SR70-01 jednak bez jakiś szerszych danych. Jak to było naprawdę?
Nasze dane podają, ze SR70-01 to przebudowany SD80-01

Cytat:Jak widać po ilości moich postów jestem nowy na forum i nie znam się na rangach, także urażonych moim zwrotem serdecznie przepraszam.
Nie przejmuj się Wink


- Gżągal - 29.12.2012

rustsaltz, a to nie było czasem tak, że seria SR70 powstała jako przebudowa SD80?Wyklucza to wtedy wskazaną przez Ciebie przebudowę


- rustsaltz - 29.12.2012

Ja nie znam się na dieslach, niemniej to co napisałem Twojej tezy nie wyklucza.


- mikrobart - 29.12.2012

Kolejman75, świetnie, że nam pomagasz. Dodałem Ci stosowne uprawnienia, więc śmiało sam możesz dodawać dane.


- pitagoras23 - 30.12.2012

Kolejman75, gdybyś miał jakieś pytania jak poruszać się wśród ET22 to pisz do mnie śmiało. Ja tam głównie się w to bawiłem.
Wielkie dzięki za każdą nawet najmniejszą pomoc i każdy pojedynczy wpis do tej serii. ;-)