Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwany katalog części lokomotywy SM31!
#1
Witam wszystkich,
Bardzo potrzebuję katalogu części lokomotywy SM31. Jeżeli miałby ktoś jakiś dostęp to bardzo proszę o kontakt. Pozdro Smile
Odpowiedz

#2
Udało się koledze coś uzyskać?
Ja też byłbym chętny.

Pozdrawiam
sm31-131
Odpowiedz

#3
Niestety póki co nic nie znalazłem, jak coś potrzebuję muszę liczyć na wiedzę znajomych " telefon do przyjaciela". Jakbym coś dopadł dam znać, a Tobie po co taki katalog?? Jeżeli mogę wiedzieć Smile
Odpowiedz

#4
Oczywiście że możesz.
Bo "Trumna" to moje pierwsze skojarzenie z dzieciństwa :-).
Mieszkałem przy stacji węzłowej, i dosyć często u nas jedna "nocowała".
Od tamtego czasu jest to moja ulubiona lokomotywa i w miarę możliwości zbieram co się da o niej.

Pozdrawiam
sm31-131
Odpowiedz

#5
Prędzej znajdę jakieś części do tej lokomotywy niż katalog Smile
Odpowiedz

#6
A jesteś pewien że takowy istnieje/istniał?
Odpowiedz

#7
W sumie to nie wiem bo silnik jest taki sam jak od SM42 tylko doładowany ale wiem że np. pompy (sekcje) wtryskowe są większe niż te od SM42. Szukałem właśnie ostatnio takich pomp wtryskowych do SM31
Odpowiedz

#8
Nie ma jednego katalogu do całej maszyny. Istnieją katalogi poszczególnych maszyn i urządzeń gdyż są to urządzenia stosowane nie tylko w tej dlatego trzeba kontaktować się z producentami danych urządzeń.

Co do silnika SM42 i 31 to wbrew pozorom mało rzeczy pasuje. Są inne tłoki, pompy wtryskowe, rozpylacze, wałki rozrządu, kolektory dolotowe itp. Ale wbrew pozorom turbosprężarkę maja taką samą trzeba tylko przestawić wlot powietrza.
Odpowiedz

#9
Ooo widzę że kolega Michał bardzo obeznany Smile bardzo dobrze mieć taki kontakt w razie potrzeby ^^
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Katalog stron kolejowych KSK 0 2 388 01.03.2017, 06:32
Ostatni post: KSK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.