Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwanie pracy jako konduktor lub maszynista
#1
Witam Smile
Chciałbym was zapytać, czy orientujecie się, posiadacie informacje na temat aktualnych przyjęć do pracy na stanowisko konduktor lub maszynista (głównie o nabór + szkolenie) ? Jestem ze Szczecina, ale miejsce pracy nie ma dla mnie znaczenia, jestem gotów podjąć pracę na terenie całego kraju.

Pozdrawiam :-)
Odpowiedz

#2
CT Śląsko-Dąbrowski poszukuje maszynistów, z tego co wiem jakiś kurs ma być jesienią, więc możesz próbować. Wynagrodzenie na początek 1200, jako maszynista stażysta 1800...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
koleje dolnoslaskie szukaja maszynistow i konduktorow
Odpowiedz

#4
Do CT Śląsko-Dąbrowskiego nie składałem jeszcze, a do Kolei Dolnośląskich dzwoniłem, ale nie posiadają zapotrzebowania na konduktorów, a maszynistów potrzebują z licencją :/
Odpowiedz

#5
Witam Szanownych forumowiczów.
Czy orientuje się ktoś może w jakim wieku najczęściej są przyjmowane osoby do przeszkolenia na maszynistę?
Czy mając 39 lat i pracując wcześniej w zupełnie innej branży mam jakąś szansę. Wykształcenie techniczne mam, mógłbym ewentualnie zrobić licencję prywatnie, tylko czy nie będę na starcie stracony z powodu wieku?
Odpowiedz

#6
Na dwóch poprzednich kursach w IC zdarzały się osoby po 40. Więc szanse masz 50/50.
Odpowiedz

#7
PKP Intercity poszukuje



pracownika na stanowisko:









Konduktor EIC Premium



Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdynia

W związku z planowanym wprowadzeniem nowego produktu – najwyższej klasy pociągów dalekobieżnych Pendolino, które będą kursować pod marką EIC Premium, PKP Intercity prowadzi proces kompletowania załogi pokładowej. Poszukujemy pracowników, którzy jako obsługa konduktorska swoją wiedzą, kompetencjami, zaangażowaniem i profesjonalizmem będą wspierać budowanie nowej marki, aby w świadomości pasażerów nierozerwalnie wiązała się z komfortem i najwyższą jakością. Zapraszamy do przesyłania aplikacji kandydatów, którzy spełniają poniższe wymagania.

Oczekiwania:
•wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki techniczne oraz związane z obsługą klienta,
•minimum 6 miesięcy doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta dla absolwentów szkół o profilu usługowym (np. hotelarstwo, turystyka) lub minimum 1 rok doświadczenia dla osób z innym wykształceniem,
•dobra znajomość języka angielskiego, atutem będzie znajomość innych języków obcych,
•znajomość pakietu MS Office i otwartość na nowe technologie
•otwartość w kontaktach z ludźmi, łatwość nawiązywania kontaktów,
•otwartość na zmiany i umiejętność pracy pod presją,
•chęć rozwijania kwalifikacji i kompetencji, chęć uczenia się,
•inicjatywa i umiejętność priorytetyzowania zadań.

Zadania:
• pełnienie funkcji gospodarza pociągu na pokładzie EIC Premium oraz innych pociągów spółki PKP Intercity
•pełna opieka nad Klientem od momentu rozpoczęcia do zakończenia podróży,
•obsługa Klientów polskich i zagranicznych,
•odpowiedzialność za bezpieczeństwo Podróżnych.





Oferujemy:
•kurs przygotowujący do pracy na stanowisku konduktora,
•szkolenia w zakresie technicznym – niezbędnym do obsługi pociągu,
•szkolenia w zakresie umiejętności miękkich,
•w przyszłości możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko kierownika pociągu oraz w strukturach spółki PKP Intercity,
•udział w budowaniu nowej, najwyższej jakości marki pociągów w Polsce.



Forma kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego)
do dnia 2 czerwca 2014 r. na adres: <!-- e --><a href="mailto:eicpremium@intercity.pl">eicpremium@intercity.pl</a><!-- e -->. W temacie maila należy podać nazwę stanowiska oraz docelowe miasto zatrudnienia tj. Gdynia, Katowice, Kraków, Warszawa lub Wrocław.



W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do współtworzenia nowej marki na polskim rynku i nowej jakości na polskich torach!


do Biura Sprzedaży pracownika na stanowisko:




Zgłoś uwagi Widok do druku Biuletyn Informacji Publicznej Prawa i obowiązki podróżnego



2011 PKP Intercity S.A.

Strona główna
- Reklamacje i skargi
- Polityka bezpieczeństwa
- Przetargi
- Kontakt

Mapa

[ Dodano: 2014-05-20, 13:48 ]
Dla znających jęz. niemiecki:

http://www.poloniusz.pl/o1-2228am/
Odpowiedz

#8
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... znego.html

WARS szuka asystentów podróżnych.

Link do ogłoszenia:
http://www.pracuj.pl/praca/asystenta-ki ... ta,3434804
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#9
Dziękuje za wszystkie propozycję, zaangażowanie się w pomoc Wink
Obecnie podjąłem pracę w Warsie w wagonie restauracyjnym TLK "Szkuner". Póki co pracuje się dobrze, warunki okej i wszystko cacy Smile Choć będę próbować dołączyć do drużyn konduktorskich lub Maszynistów. Smile
Odpowiedz

#10
Jesteś w tym momencie w pracy? :-)
Odpowiedz

#11
Obecnie nie Tongue
W środę pracuję, czwartek, piątek a jeśli o kolejne dni to brak grafiku Sad
Odpowiedz

#12
Aha. Bo właśnie jadę i bym zamówił jajecznicę. :-D
Odpowiedz

#13
Beze mnie również mógłbyś zamówić Smile Jedzenie jest naprawdę bardzo smaczne, tylko troszkę cennik zbyt wygórowany narzucili ;/

PS. Może następnym razem Cie obsłużę Smile
Odpowiedz

#14
Ja rok temu pracowałem jako asystent i w tym roku również podejmę się tej pracy
Jeśli ktoś lubi podróże to polecam. Jazdy są przeważnie czterodniowe ale także zdarzają się dwudniowe wszystko zależy od obiegów ja przykładowo jeździłem na Łebsko/Wydmy (Wrocław-Łeba-Racibórz-Łeba-Wrocław)
Odpowiedz

#15
Dobry wieczór Forumowicze Smile

Czy posiadacie może informację na temat aktualnych naborów na stanowisko konduktora?
Szukam akurat pracy dla mojej aktywnej mamy (50 lat) Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Kobieta, jako maszynista w Cargo - Dlaczego nie? MartaMechanikCargo 5 888 20.03.2024, 12:02
Ostatni post: vulcan
  konduktor koleje wielkopolskie kamarama 0 385 08.12.2023, 15:35
Ostatni post: kamarama
  Praca jako rewident a uwalone badania na licencji Kamilnexia 4 1 232 08.06.2023, 23:19
Ostatni post: Kamilnexia
  Praca jako sygnalista - operator automatycznego systemu ostrzegania erkom 0 706 30.11.2022, 21:11
Ostatni post: erkom
  Praca jako stażysta maszynista w Kolejach Malopolskich kilka pytań sherdog 7 2 643 21.04.2022, 10:07
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.