Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pociągiem na Przystanek Woodstock - to już tradycja!
#1
http://www.przewozyregionalne.pl/aktual ... 0,425.html

Pociągiem na Przystanek Woodstock – to już tradycja!
--------------------------------------------------------------------------------

50 dodatkowych pociągów Przewozów Regionalnych dowiezie woodstockowiczów z całej Polski na tegoroczny Przystanek. Fani muzyki będą mogli wsiąść do składów musicREGIO na 100 stacjach!

50 pociągów musicREGIO dowiezie fanów muzyki na Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Pierwsze wyruszą na trasy już 1 sierpnia. Większość woodstockowych składów będą stanowić popularne bezprzedziałowe pociągi elektryczne, a pasażerowie z Trójmiasta i z Warszawy będą mogli skorzystać z wielkopojemnych wagonów piętrowych. Podobnie jak rok temu, Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę dla mieszkańców Wielkopolski. Przez cały tydzień, od 1 do 6 sierpnia, codziennie z Poznania będą wyjeżdżać specjalne pociągi, które umożliwią przyjazd na koncerty rozpoczynające się późnymi popołudniami. Dojazd na festiwal i powrót z niego będzie możliwy również wybranymi pociągami interREGIO, które w tych dniach dotrą do samego Kostrzyna. W czasie imprezy wszystkie pociągi kursujące z Kostrzyna do Krzyża i Poznania będą miały więcej miejsc siedzących.

Duża liczba połączeń to nie jedyny argument skłaniający do podróży na Woodstock koleją. Dla uczestników festiwalu przygotowany został specjalny cennik biletów. Studenci za podróż z Krakowa lub Gdańska zapłacą nieco ponad 30 zł, a z Lublina lub Białegostoku niecałe 34 zł. Jeszcze więcej można zyskać kupując od razu bilet powrotny. Najwygodniej je kupić w serwisie internetowym PR; dostępne będą także w kasach Przewozów Regionalnych przed odjazdem pociągów oraz u drużyn konduktorskich.

Rozkład jazdy i cennik pociągów musicREGIO

Trasy przejazdu i strefy cenowe pociągów musicREGIO

Warunki korzystania z taryfy specjalnej w pociągach musicREGIO na Przystanek Woodstock

Ceny biletów na pociągi musicREGIO na Przystanek Woodstock
__________
Od siebie dodam, że będę relacjonował prawie na żywo przyjazdy (poza porannymi i nocnymi). Chyba, że PCK ustawi się na peronie 3, wtedy będę musiał się przenieść koło b. lokomotywowni, a tam nie łapię darmowego internetu bezprzewodowego, wtedy po kilku godzinach wrzucę relację.
Filmy z przyjazdów będą pojawiać się na moim kanale: http://www.youtube.com/MariuszW
Odpowiedz

#2
Będzie ciekawie - pojawią się pewnie masowo 3xEN57. Obowiązkowo linkuj do filmów na Forum.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Ja jakieś też myślę, że nagram. Ale to raczej te powrotne 7.08.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#4
Dziś byłem w Kostrzynie. Tory w Kostrzynie Towarowym są już przygotowane na przyjęcie składów.
Odpowiedz

#5
50 dodatkowych pociągów Przewozów Regionalnych dowiezie woodstockowiczów z całej Polski na tegoroczny Przystanek.
Więcej na: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.przewozyregionalne.pl">www.przewozyregionalne.pl</a><!-- w -->
Cennik, rozkłady i trasy znajdziecie na moim blogu i stronie PR.
Link
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
---
Odpowiedz

#6
Bydło. Mam nadzieję że na trasy będą skierowane najgorsze jednostki czy wagony. Takie które już bardziej zniszczyć nie można. Ludzie grzebiący w śmietnikach w Kostrzynie, pijana i naćpana młodzież, postój w środku pola, niesamowity smród, pochowani po kątach SOKiści.
2 lata temu jeden ćpun na osobowym napluł mi w twarz (kupił studencki mimo że nie miał legitymacji i chciał mi wmówić że mimo wszystko jest żakiem. Gdy miałem mu wypisać mandat, zaczął rzucać różnymi pięknymi słówkami. Gdy zagroziłem policją, opluł mnie.
Ktoś wie gdzie w ZG można kupić gaz pieprzowy lub atrapę rewolweru?
...
Odpowiedz

#7
Na tak wielkiej imprezie nie da rady, by nie obyło się bez czarnych owiec. Zawsze się takie znajdą. Im większa impreza tym większe prawdopodobieństwo spotkania takich. A Przystanek Woodstock jest jedną z największych imprez masowych w Polsce, jak nie w Europie.

W tamtym roku jechałem jednym z dodatkowych pociągów. Było czysto i spokojnie, jedyne zniszczenia mienia to odklejane naklejki typu wyciąg informacji przewozowych. Ważne że Przewozy Regionalne na tych pociągach zarabiają.
Odpowiedz

#8
Tak, najgorsze wagony dać 4 klasy.- wiem, że nie ma 4, ale wymontować siedzenia i jest 4. Ja bym wyłączył hamulec bezpieczeństwa, ale z takimi ludźmi nie wiadomo, będą skakać przez okna.
I wysadzać pijanych, naćpanych i spokój. Kolejarzom powinni dać gazy pieprzowe.
@Lubuszanin W Internecie można kupić. Wyposaż się w pałkę policyjną.
http://www.vagonweb.cz/razeni/index.php?rok=2014 Zestawienia składów, m. in. w Polsce. Potwierdzam zgodność z rzeczywistością
Odpowiedz

#9
karolmaszynista napisał(a):Wyłączyć hamulce bezpieczeństwa, bo włączą(wiem, że to nieprzepisowe).
A bezpieczeństwo? Bez komantarza...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#10
Z tego, co mi wiadomo to przeważnie na Woodstock kierowane są jednostki typu full-plastik. Czy ktoś może to potwierdzić na podstawie obserwacji z ostatnich lat?
Jeżeli chodzi o bipy to chyba jest najlepszy tabor na takie pociągi "podwyższonego ryzyka". Najważniejsze, że Przewozy Regionalne zarabiają na tym.
Jaro

Odpowiedz

#11
Nie chodzi tu tylko o te specjalne. Głównie zwykłe, osobowe, zwłaszcza z Kostrzyna w kierunku ZG i Wrocławia.
Co do ostrzeżeń to mi obojętne czy je mam czy nie. Nawet nie wiem kiedy mi ten pasek zniknął ostatnio. Średnio mnie to obchodzi.
...
Odpowiedz

#12
Lubuszanin, jak znam Twoje osiągnięcia w dziedzinie asertywności, to się nie dziwię że pasażer się rozjuszył... Może wyraz pogardy na Twojej twarzy był zbyt oczywisty? Jasne, nie wykluczam, że w pracy zachowujesz się inaczej niż na forum, ale... Ale.

Lubuszanin napisał(a):lub atrapę rewolweru?

Nie polecam. Ktoś może mieć prawdziwy i być szybszy.
Gazu pieprzowego też nie polecam używać w pomieszczeniach zamkniętych.

Oj, internetowi napinacze... posłuchajcie Mariusza...
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#13
Skończmy dyskusję.
...
Odpowiedz

#14
Na Wódstok powinny z taboru wagonowego jechać składy: Bipy wraz z jedną Bpv dla Policji oraz EZT w wersji plastik, aby wandale nie mieli czego niszczyć ;-) Poza tym więcej Policji w pociągach oraz jak trzeba to i antyterroryści na stacjach, jak na kiboli ;-)
Odpowiedz

#15
Blablabla... Od trzech lat jeżdżę tylko pociągiem na woodstock i jedyny przypadek gdy coś się działo to trzy lata temu gość wywalił jarzeniówkę za okno na stacji, bo skład stał od 40 minut (nikt nie wiedział na co). Od razu wpadła policja, typa wyciągneli i czekał sobie na następny pociąg z nimi Smile
Zresztą, mówcie co chcecie, mi i tak to zwisa. Trzy lata temu jechały bonanzy, dwa lata temu jechały bonanzy, rok temu podwójny kibel. Poza tym, gdyby PR się nie opłacała ta impreza to by przecież nie pchali się na podstawianie składów, co nie? Przez tydzień zarobią tyle co przez miesiąc (bo pociągi mają 200% obłożenia, ale to już nikogo nie obchodzi, przecież jesteśmy bydłem Smile).
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.