Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa grupa na FB!
#1
Zapraszam wszystkich do nowej grupy fotograficznej na Facebook'u.
Przed dodaniem zdjęcia zapoznać się z przypiętym na górze postem !

http://www.facebook.com/groups/FOTKOLEJ/
_________________________
Będę dobrze wspominał interREGIO
Odpowiedz

#2
Deepdelver, Kolejny milosnik FB. Nie kazdy ma FB i chce tam konto.
Odpowiedz

#3
Własnie. Ja ten system autoszpiegowski omijam wielkim łukiem...
Odpowiedz

#4
masovian, a Chroma używasz, a to również mega szpieg ;-D
To prawda, nie każdy ma konto a grup kolejowych na fb teraz jest całkiem sporo.
Odpowiedz

#5
Akurat używam wyrób chromopodobny głównie, pozbawiony funkcji szpiegowskich Google. Jednak to co zbiera Chrome to pół biedy. Ale mordoksiązka to zachęca do podawania takich danych, których takie SB to zbierało latami...
Odpowiedz

#6
Dla mnie ta grupa to jest jakies kino Big Grin
Gosc pisze cos takiego : Oczekuje ze zdjecia itd ... Brzmi to troche jakby koles traktowal te grupe jak prywatny folwark ... Co innego gdyby napisal : Prosze o wysylanie zdjec ktore ...
Nie dziwie sie ze malo kto tam zdjecia daje i chce dawac
Odpowiedz

#7
masovian napisał(a):Ale mordoksiązka to zachęca do podawania takich danych, których takie SB to zbierało latami...
Niestety za czasów SB nie było fejsbuka. A tak w ogóle to pomyśl o tych wszystkich biednych urzędnikach zbierających dane o Tobie. Też mają rodzinę, dzieci, chcą iść do domu, więc po co im utrudniasz życie?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#8
:-D

Jakoś nie wzbudziłeś u mnie empatii do ludzi z aparatu represji. Ale rozumiem, że sam na mordoksiążce umieszczasz wszystko, co może być wykorzystane przeciwko Tobie, aby władza w razie czego Cię pogrilowała trochę? :-)
Odpowiedz

#9
Ale wy macie problem przeciez mpzecie zalozyc konto fikcyjne Smile Podac jakies lewe dane dac jakies mordozdjecie i po sprawie
Odpowiedz

#10
To nie takie proste. Trzeba podać telefon. Owszem da się kupić na kartę. Ale i ten da się namierzyć...
Odpowiedz

#11
masovian napisał(a)::-D

Jakoś nie wzbudziłeś u mnie empatii do ludzi z aparatu represji. Ale rozumiem, że sam na mordoksiążce umieszczasz wszystko, co może być wykorzystane przeciwko Tobie, aby władza w razie czego Cię pogrilowała trochę? :-)
A co ta domniemana "władza" może mi zrobić, czego jeszcze mi nie robi? Big Grin Podatki zabiera nie pytając o zdanie, poglądami swoimi się nie chwalę (nie jest to bynajmniej kwestią strachu, bardziej niechęcią do gównoburz) , tak samo nie chwalę się swoimi poglądami w tramwaju czy pociągu gdy rozmawiam z nieznajomymi. To, że potrafią dopasować gębę do nazwiska? I tak mają moje zdjęcie w dowodzie, licencji maszynisty, prawie jazdy, legitymacji studenckiej itd. Gdybym prowadził jakąś działalność wywrotową to przecież nie chwaliłbym się tym w necie.

Cytat:To nie takie proste. Trzeba podać telefon.
To jest opcja.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#12
rustsaltz napisał(a):A co ta domniemana "władza" może mi zrobić, czego jeszcze mi nie robi? Big Grin Podatki zabiera nie pytając o zdanie, poglądami swoimi się nie chwalę (nie jest to bynajmniej kwestią strachu, bardziej niechęcią do gównoburz) , tak samo nie chwalę się swoimi poglądami w tramwaju czy pociągu gdy rozmawiam z nieznajomymi. To, że potrafią dopasować gębę do nazwiska? I tak mają moje zdjęcie w dowodzie, licencji maszynisty, prawie jazdy, legitymacji studenckiej itd. Gdybym prowadził jakąś działalność wywrotową to przecież nie chwaliłbym się tym w necie.

A teraz działalność wywrotową mozna prowadzić w sieci. Dizłąność wuwrotowa to teraz nie jest podkładanie bomb. Gdy kiedyś opozycjoniści spotykali się w tajnych mieszkaniach, dzisiaj spotykaja się na jawnych forach. A głupi opozycjoniści nawet na mordoksiążce.

A poglądami dzielisz się, choć może nieświadomie. Sam na tym forum napisałeś "parę takich ciepłych słów" na temat rządu, które uważam za słuszne. :-)


Cytat:To jest opcja.

Raczej warunek konieczny rejestracji.
Odpowiedz

#13
masovian to jest opcja . Podajesz albo maila albo numer . Jak juz bedziesz korzystal to Ci sie zapyta o numer (jesli korzystasz z telefonu) Mozesz zrobic taki bajer ze konto zalozysz sobie na jakies lewe dane na komorce a korzystac bedziesz na kompie i wtedy mordoksiazka moze Cie cmoknac gdzie sobie zyczysz
Odpowiedz

#14
masovian napisał(a):A teraz działalność wywrotową mozna prowadzić w sieci.
Sądzę, że gdyby dziś rozpoczęła się wojna w Europie to też prowadzona byłaby ona w sieci. Jestem tradycjonalistą i dla mnie działalność wywrotowa to zamachy, sabotaż, porwania itp. Tym sposobem (za pomocą rewolucji) można faktycznie przejąć władzę w kraju i pozbyć się przeciwników. Gadać (pisać) to niemal każdy potrafi.

Cytat:A poglądami dzielisz się, choć może nieświadomie. Sam na tym forum napisałeś "parę takich ciepłych słów" na temat rządu, które uważam za słuszne.
Za to na dzień dzisiejszy zamknąć mnie nie mogą Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#15
Rzeszowianin napisał(a):masovian to jest opcja . Podajesz albo maila albo numer .

Raczej konieczność. Gdy próbowałem przed minutą sprawdzić Twoje twierdzenie napisało mi:

Masz problemy?
Jeśli nie możesz zweryfikować konta przy użyciu numeru telefonu komórkowego, prześlij wniosek w sprawie weryfikacji konta za pomocą dokumentu tożsamości.


rustsaltz napisał(a):Sądzę, że gdyby dziś rozpoczęła się wojna w Europie to też prowadzona byłaby ona w sieci. Jestem tradycjonalistą i dla mnie działalność wywrotowa to zamachy, sabotaż, porwania itp. Tym sposobem (za pomocą rewolucji) można faktycznie przejąć władzę w kraju i pozbyć się przeciwników. Gadać (pisać) to niemal każdy potrafi.

Nie bierzesz pod uwagę tego, ze dzięki takiemu forum czy innej poczcie elektronicznej ludzie mogą uzgodnić, że nie idą następnego dnia do roboty. Takie uzgodnienie w skali kraju może obalić rząd...


rustsaltz napisał(a):Za to na dzień dzisiejszy zamknąć mnie nie mogą Tongue

A myślisz, że taki Kuroń siedział z paragrafu na działalność wywrotową? Nie było takiego paragrafu. A jak to mówił jeden stalinowski prokurator: "dajcie mi człowiek, a znajdzie się na niego paragraf". I taka mordoksiązka może temu posłużyć...
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.