Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mając już zrobioną licencję będę mieć szansę na przyjęcie do PKP IC na maszynistę?
#1
Tak jak w temacie(...)za te 9000 tyś. złotych. Będę miał większą szansę na przyjęcie do PKP IC na maszynistę ?

#2
9 milionów za licencję? Trochę sporo. Będziesz miał szansę, jakąś na pewno...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL

#3
rustsaltz napisał(a):9 milionów za licencję? Trochę sporo. Będziesz miał szansę, jakąś na pewno...
Gratuluję matematycznych umiejętności. Jak dla Ciebie 9000 tysięcy złotych (tak tyś. to skrót od tysiąca) to 9 milionów to naprawdę tylko pogratulować...

#4
9000 tys zł= 9000000 zł= 9mln zł. Prosta matematyka.

#5
KacperB napisał(a):Gratuluję matematycznych umiejętności. Jak dla Ciebie 9000 tysięcy złotych (tak tyś. to skrót od tysiąca) to 9 milionów to naprawdę tylko pogratulować...

I po co te uszczypliwości? Dziewięć tysięcy można zapisać na dwa sposoby. Albo 9000 PLN, albo 9 tys. PLN. Zapis 9000 tys. to nic innego jak dziewięć tysięcy tysięcy, (a że tysiąc tysięcy to milion), to w sumie daje dziewięć milionów.
Rustsalz ma rację. Polać mu :-).

#6
Panowie.

Koniec niemerytorycznych sporów o ilość zer, bo bez względu na ilość zer w zerze to nadal będzie zero :-D.
A jak ktoś nie posłucha to ja poleję - karniaka :-D

KacperB, jesteś nowy, cieszymy się z Twojego przyjścia ale to Ty popełniłeś błąd więc pochyl głowę i przeproś :-).

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)

#7
@SM31 - nie mogłem się powstrzymać :-P

http://www.youtube.com/watch?v=IgPPEHX5WiU&t=29s

#8
Skoro jesteś pracownikiem IC to co stoi na przeszkodzie iść do kadr czy nawet do MI.

#9
To, że ktoś ma jakiekolwiek logo jako awatar, to nie znaczy, że gdzieś pracuje. Może tylko lubić te firmę...

#10
masovian, myślę że mikser myślał że to nie logo tylko oznaczenie tego gdzie się pracuję.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?

#11
On ma 15 lat Wink

#12
Panowie, ale KacperB, twierdzi że pracuje w PKP IC - przynajmniej tak wynika z założeń zakładki "Pracuję w". przem710, Według profilu ten Pan ma 45 lat :-), a biorąc ten fakt pod uwagę nie wiem czy Panu uda się tą licencję wyrobić - obawiam się że nie będzie miał I kategorii wzroku.
I faktycznie najlepiej gdyby przeszedł się do kadr - tam powiedzą mu najlepiej.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)

#13
Ja też tak myślałem, dopóki nie przeczytałem, co autor ma do napisania. Logo można wrzucić w avatar, natomiast logo pod nickiem jest zarezerwowane dla pracowników danej spółki.
Jaro


#14
Faktycznie poziom wypowiedzi nie wskazuje na pracę w PKP a i wiek może być mylnie odebrany :-).
A logo spółki jest wstawione w zakładce "Pracuję w" - nie mamy możliwości potwierdzania takich informacji więc liczymy na uczciwość użytkowników.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)

#15
Ta 45 lat........ a ja mam 14 Big Grin

Tu jego post z lipca
http://www.forumkolejowe.pl/7165.htm#124780

Zróbcie po prostu porządek z tym tematem i tyle po co ta dyskusja?



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 366 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 794 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 782 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 618 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow
  Badania na licencję BaKu_Mechanik 1 1 228 19.09.2022, 14:45
Ostatni post: MR Q

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.