Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wygląda test w IC na maszynistę?
#1
Witam aplikowałem do IC ,a tam pisze żeby dostać się na rozmowę trzeba napisać test. Może ktoś z was wie coś na ten temat? Z góry przepraszam jak już taki temat był a ja zakładam ponownie. Pozdrawiam.
Odpowiedz

#2
Na pewno interpunkcja jest potrzebna.
Odpowiedz

#3
pasqudek napisał(a):Na pewno interpunkcja jest potrzebna.

You made my day :-D
Odpowiedz

#4
Afrika_Bambaata, u r welcome.
Odpowiedz

#5
kawca napisał(a):Witam aplikowałem do IC ,a tam pisze żeby dostać się na rozmowę trzeba napisać test. Może ktoś z was wie coś na ten temat? Z góry przepraszam jak już taki temat był a ja zakładam ponownie. Pozdrawiam.

Kolega ma licencję maszynisty? Z tego co widzę to IC szuka chętnych na kurs na świadectwo a z tego co słyszałem aplikowało na te ogłoszenie mnóstwo osób, lecz nieposiadających licencji. Test raczej ma za zadanie sprawdzić wiedzę, która była wymagana do uzyskania licencji maszynisty (ie1,ir-1,ir-9,podstawy budowy taboru). Jak kolega ma ten papier to myślę, że nie ma się co bać testu Smile

Cieszę się, że zaczynają się powoli testy weryfikacyjne przy przyjmowaniu na kolej. Taka prawda, że nie wszyscy (nie ubliżając oczywiście nikomu z czytających) nadają się do tej specyficznej pracy na stanowiskach kolejowych.
Amator wagoniarstwa
Odpowiedz

#6
Dzieki za odpowiedzi. Tak mam licencje i tak też myślałem że będzie odświeżenie wiedzy z kursu. Mam jeszcze jedno pytanie jak wygląda sprawa warsztatów?. Ja jestem ze śląska i główną siedzibę będę miał w Krakowie i podobno też tam są warsztaty. Jak to jest, trzeba tam dziennie dojeżdżać? Pozdrawiam
Odpowiedz

#7
niestety tak
Odpowiedz

#8
A przez jaki okres czasu jest przewidziany taki dojazd do Krk (tylko warsztat?)? Tez jestem ze slaska i jestem ciekaw jak to by wygladalo.
Odpowiedz

#9
Z tego co słyszałem, maszyniści z Katowic muszą dojeżdżać do Krakowa. Zaczynają i kończą prace na stacji Kraków Płaszów.
Odpowiedz

#10
Oj chyba nie. Z Częstochowy to i owszem, zaczynają i kończą zazwyczaj w Katowicach. W normalnie jest dyspozytor i pracę tam katowiczaki zaczynają i kończą. Jeżeli chodzi o praktykantów to i owszem, warsztat najbliższy mają w Krakowie.
Odpowiedz

#11
W Katowicach gniazdo jest, ale może być wygaszane (w co szczerze wątpię).
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#12
mixer napisał(a):Z Częstochowy to i owszem, zaczynają i kończą zazwyczaj w Katowicach.

Zazwyczaj, ale nie zawsze. Na porannym IC Wrocław - Kraków wysiada maszynista na Stradomiu.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 250 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 623 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
  Z elektryka na maszynistę Novik 8 3 699 06.01.2021, 02:08
Ostatni post: Kamilnexia
  Kurs na maszynistę w PKP Cargo dlouhy 131 49 378 08.03.2020, 08:57
Ostatni post: PeKaP
  Badania na maszynistę KarolZSZ 40 22 721 30.09.2018, 09:31
Ostatni post: Lokermat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.